Колись вони з сином не були йому потрібні, то для чого він їм тепер здався? – думала Наталя і не пробачала колишнього

Наталя була першою красунею і в школі, і в інституті, і навіть на роботі. Висока, струнка, з шикарною фігурою і формами кароока брюнетка. До того ж розумна і працьовита.

Єдиним її мінусом чи то своєрідним плюсом було те, що вона мала сина. Хлопчику було років сім. А Наталі близько тридцяти.

Дівчина завагітніла тоді, коли прийшла на свою попередню роботу. Вона працювала персональним помічником керівника. Керівник був сорокарічний чоловік з легкою сивиною і твердим характером. Він здавався всім недоступним і злим.

Відпустку чи вихідний випросити у нього було не можливо. От і Наталю він постійно ганяв у різних справах. Одного разу він її взяв з собою у відрядження до Туреччини. Саме там у них і виникли своєрідні стосунки.

Точніше вони провели кілька ночей разом. Звичайно ж Наталя закохалася. Та коли вони повернулися в офіс, то керівник сказав їй все забути. Та як забудеш, коли носиш дитя під серцем.

Наталя повідомила про свою вагітність тоді, коли вже була на четвертому місяці, та керівник лише її звільнив і сказав, що це не його дитина.

Бідолашна дівчина не могла собі дати ради з немовлям, але старалася з усіх сил. Працювала з дому через інтернет. За два роки стало якось легше. Добре, що житло їй подарувала бабуся, а то вона б зовсім не впоралася.

wz.lviv.ua

Далі вона знайшла робота, син пішов до садочка. Життя наче почало налагоджуватися.

От тільки після цього Наталя більше не вірить чоловікам і не вступає в жодні стосунки. Хоча відбою від кавалерів годі і шукати.

Кілька тижнів тому у нас була ділова зустріч з потенційним контрагентом. Наталя ж очолює цілий відділ і була також присутня на ній. І знаєте хто прийшов? Так, батько її дитини.

Йому аж мову відняло, коли він побачив Наталю і почув, що вона керівник відділу, і саме вона прийматиме рішення, чи нашій компанії підходять його умови.

Він навіть кілька разів їй телефонував, та коли починав переходити у розмові на особисті питання – Наталя клала трубку.

Ще б пак, адже він її покинув і завдав великого болю.

Він через своїх помічників навіть дізнався про Марка, сина Наталі і тепер не дає їй проходу. От тільки дівчина і знати його не хоче.

Колись вони з сином не були йому потрібні – то для чого він їм тепер здався.

А як б вчинили ви на місці Наталі?

Оцініть статтю
To-Day
Колись вони з сином не були йому потрібні, то для чого він їм тепер здався? – думала Наталя і не пробачала колишнього