Моя невістка зовсім нічого не вміє, лише красується перед дзеркалом з телефоном в руках

Моя невістка – це просто жах! Справжнісінька лeдaщo. Абсолютно нічого не робить і лише відпочиває цілими днями. А було б ще від чого їй відпочивати.

Мій син одружився із дівчиною, яка нам одразу ж не сподобалася. Але ж що робити було, якщо діти чекали на дитину.

Невістка моя була натурою досить специфічною. Вона була вся в різноманітних і не зрозумілих для мене татуюваннях. До того ж мала величезну кількість пірсінгів, і навіть у інтимних місцях.

Звідки я знаю? Так це ж всі знають – вона носить такий обтягуючий одяг, що все просвічується. Та й викладає відверті фото у себе на сторінці в інстаграмі.

Чоловік просив мене не нервувати і заспокоїтися, мовляв народиться дитина і прокинеться у невісточки материнський інстинкт.

Але не так сталося, як гадалося. Народилася у нас онучка. Син цілими днями на роботі пропадає, щоб придбати все необхідне дружині і дитині. А коли повертається додому – то допомагає няньчитися із дитиною.

А до того всього ще й сам собі готує їсти і прибирає вдома. Дружина його зовсім нічого не вміє робити по дому.

Більше того, вона навіть гречки зварити не вміє. Одного разу пробувала – то їй каструля пригоріла, і вона все викинула разом з баняком.

Єдина страва, яку моя невістка може приготувати – це кава і яєшня. Не більше. Мені здається, що елементарно відбивні вона не посмажить, про котлетки чи голубці – я мовчу.

Коли одного разу я її запитала, чи їй не соромно, що вона ніяка господиня і про те, що вона навіть гідного прикладу дочці не зможе показати, то отримала наступну відповідь.

– Галина Олексіївна, ваш син добре знав що нічого із домашніх справ я не вмію робити і ніколи не робитиму. Я не служанка.

– А для чого ти тоді моєму сину? – запитала я у відповідь.

– Як для чого? Для кохання. Він мене любить і зробить все для нашого щастя. А я йому подарую те, що у мене виходить найкраще.

– Це ж що таке? У тебе ж нічогісінько не виходить, – продовжила я.

– Ой, цього Вам краще не знати. Але саме за це ваш син і обожнює мене. – відповіла мені невістка і єхидно усміхнулася.

Ми з чоловіком зрозуміли, що саме вона мала на увазі. Але ж цим чоловіка довго не втримаєш. Рано чи пізно він зголодніє і почне шукати собі в дружини жінку вправну в усьому.

Та й з часом до сина прийде розум і в тому плані, що його дружина виставляє на показ не лише їхнє життя, дитину, але й своє тіло в інтернеті.

Як це у них зараз модно називається – веде блог про своє життя. Тю… Краще б борщ навчилася варити. Чи хоча б простий розсіл на курячій лапці. А то ж зовсім нічого не вміє, лише красується перед дзеркалом з телефоном в руках.

Оцініть статтю
To-Day
Моя невістка зовсім нічого не вміє, лише красується перед дзеркалом з телефоном в руках