Двадцять років він морочив голову дружині, що не хоче дітей, а потім в один день привів додому іншу ще й вагітну. Оксані нічого не залишалося, більше того – вона жити не хотіла

Заміж Оксана вийшла у неповних дев’ятнадцять років. До речі, за свого однолітка. Вони і в школі сиділи за однією партою, і в інститут один втупили.

От тільки Оксана жодного дня не працювала, а чоловік протягом цього часу будував бізнес. Бізнес у нього вийшло розбудувати справді успішний. Він забезпечував кохану дружину усім, чим вона хотіла.

Вони і на відпочинок літали часто, раз на два місяці, і одяг брендовий, прикраси золоті – все що заманеться.

От тільки дітей чоловік не хотів зовсім. Справа в тому, що у його брата дитина народилася із вадами, і сестра у нього мала вади. Тому він і не хотів власних дітей, щоб вони не страждали.

Оксана спочатку погоджувалася з чоловіком. Потім вона все частіше говорила з чоловіком про діточок, але він ніяк не погоджувався. Жодні вмовляння їй не допомагали. Так тривало довгих двадцять років.

Далі Оксана зрозуміла, що дітей їм з чоловіком вже ніколи не матиме. Єдина її розвага – це був красивий великий сад і два маленькі шпіци.

А за три дні до її сорокового дня народження чоловік зробив Оксані сюрприз. Великий і неприємний. Він приїхав додому із молоденькою дівчиною, яка була вагітна.

Чоловік нічого навіть не пояснив. Лише сказав Оксані, що вони розлучаються, і щоб вона за кілька годин зібрала свої речі. До того ж він вручив їй конверт із грошима і ключі від машини.

На будинок претендувати Оксана не могла, чоловік одразу ж їй це сказав. А більше нічого у них і не було, адже всі нажиті за ці роки гроші вклали у бізнес. Партнером вона також не була, то ж залишилася у розбитого корита.

Їхати Оксані не було куди. Родичів не мала, друзів також. Ось так вона змарнувала стільки років і залишилася сама на вулиці. А чоловік, який завжди був проти дітей – знайшов молоду коханку, яка від нього одразу ж і завагітніла.

Серце Оксани просто розривалося на шматки зсередини, а сльози лилися рікою. Як жити далі, вона не знала. Та й жити їй зовсім не хотілося. Єдина її розрада, яку вона могла взяти із собою – це її два забавні шпіци, та й їх нема куди брати. Житла ж у жінки нема.

Коли за кілька годин до спальні увійшов чоловік – Оксана лежала на паркеті без тями. Він одразу ж викликав швидку допомогу. Жінку госпіталізували.

Виявилося, що вона втратила свідомість від нервів і від того… що була також вагітна. Уявляєте?

Коли її виписали із лікарні – жінка сказала чоловіку, щоб забирався із своєю пасією, куди хоче, і тепер у них на збори є кілька годин.
Вона ж його законна дружина і вагітна їхньою спільною дитиною.

За дев’ять місяців Оксана народила цілком здорового хлопчика і була найщасливішою в цілому світі. А от її чоловік позбувся половини майна, яке вони разом нажили, адже Оксана виграла у судовому спорі.

А крім того, із тією молодою дівчиною у них народилася донька, яка отримала генетичне захворювання його родини – була карликом. Молода дружина за кілька місяців покинула його і залишила йому дитину.

Чоловік просив Оксану прийняти його назад, та жінка не піддавалася. Якщо він одного разу зумів з нею так вчинити – то шляху назад нема. Хай тепер робить собі, що хоче. Але їй такий чоловік не потрібний.

У неї ж є справжній чоловік, хай і зовсім крихітний. Але Оксана зуміє виховати у ньому ті людські якості, які будуть його характеризувати, як ідеального сина і чоловіка в майбутньому. Основне, що Господь Бог подарував їй дитину, а все решта не має ні найменшого значення.

Оцініть статтю
To-Day
Двадцять років він морочив голову дружині, що не хоче дітей, а потім в один день привів додому іншу ще й вагітну. Оксані нічого не залишалося, більше того – вона жити не хотіла