Таку cтерву ніхто заміж не візьме!

Вирішили ми з дружиною відвідати далеких родичів, яких вже сто років не бачили. 

Там ми мали змогу познайомитися з з дуже привабливою та цікавою жінкою – Лідою. Їй було сорок п’ять років і вона три роки тому стала вдовою.

Катерині складала компанію її донька Роксолана. 

Роксолані виповнилося двадцять сім років, вона була незаміжньою. 

У розмові з нами Ліда поділилася тим, що хотіла б зустріти хорошого чоловіка і разом з ним ще раз піти до алтаря.

Вона на дух не переносить самотність, але всіх адекватних і вільних чоловік розібрали. Ми відразу почали в пам’яті перебирати всіх наших знайомих, але потрібного кавалера знайти не зуміли. Її обранець має відповідати певним критеріям: не курити і не зловживати алкоголем, з престижною роботою, своєю квартирою і машиною. І тут нам на думку спав один такий. Знайшли в телефоні його фотографії і показали Ліді. 

В цей час Роксолана розмовляла зі своїми однолітками. Вона краєм вуха почула розмову мами і тут почалося. Вона влаштувала такий скандал. Почала горлати, використовуючи нецензурну лексику, про те, що мама забила собі і іншим голову дурницями, заявила, шо мама не повинна сама кидатися на чоловіків. Сварила маму, що вона розпусниця, а треба бути скромною, такою як вона. Ми аж рота роззявили, почувши цю істерику Роксолани, а особливо, як з уст такої гарної дівчини полилися мати. Хіба така поведінка нормальна? Нам усім стало не по собі. Усі перестали спілкуватися через зіпсований настрій. 

Перед тим, як піти Ліда підійшла до господарів і сказала:

— Вибачте, Ви мою донечку. Не тримайте на неї зла, будь ласка. Насправді вона в мене розумка, хороша, має дві вищі освіти, працює керівником відділу. Тільки одна проблема – ніхто її заміж не кличе

— Ви жартуєте? Хто таку стерву, яка страшенно матюкається, візьме заміж?– не міг не прокоментувати я. 

Можна закінчити хоч десять університетів, а так і не навчитися тактовності, вихованості та поваги до інших.

Хіба я помиляюся?

Оцініть статтю
To-Day
Таку cтерву ніхто заміж не візьме!