Сестру дружини ніяк не виженеш з нашого заміського будинку

Маємо ми з дружиною заміський будинок. Там у нас невеликий город, квітник, альтанка. Нам подобається там відпочивати. Як тільки-но з’являються перші теплі промінчики, ми збираємо речі і їдемо туди займатися хатніми справами. На літні канікули забираємо туди й дітей, чого будуть в паритися в місті?! Краще нехай час проводять на свіжому повітрі, серед природи. 

Минулого місяця позвонила сестра дружини і сказала, що приїдете до нас на дачу гостювати. Вона взяла відпустку на два тижні і хоче провести її разом з дітьми, дихаючи чистим повітрям. Незручно було відмовляти. Довелося приймати їх. Надіялися, що дорога сестричка хоча б їсти буде готувати дітям та прати на ними. Та яке там! Вона поводила себе дійсно, як в гостях. Моїй мамі довелося  піклувалася за нею і її дітьми, все прибирала за ними. Згодом моя мама відчула упадок сил, вік вже не той, і почала мені жалітися. Каже, що ми приїхали в заміський будинок, продуктів скупили, гроші витратили, а вони приїхали на все готове. Мама мені дорікала, що вона не прислуга. Вона із нашими дітьми ледве раду дає, а тут ще й чужі на голову звалились. Що ж робити, треба  про все розповісти дружині. Вона поговорила з сестрою, але все дарма, та вперто стверджувала, що вона приїхала відпочивати, у неї, бачте, заслужена відпустка. Робити вона нічого не хоче і не буде. 

Минув ще один тиждень, а ситуація залишалися, як і раніше. Моя мама обливалася потом, щоб нагодувати велику сім’ю,поприбирати за всіма, попрати, а ще й за грядками доглядати треба. Сестра настільки тішилася відпочинком, що пообіцяла повернутися наступного року, але на довше. У мене щелепа відвисла від такого повороту подій. 

Через рік ми подзвонили до тещі аби попросити про допомогу, бо з сестрою не було сенсу говорити. Ми пояснили їй ситуацію, сказали, що у нас на дачі багато роботи і ніхто не має ні часу, ні сили доглядати за її донькою. Вкотре переконався, що теща в мене золота жінка. Вона зрозумінням поставилася до цієї ситуації. Теща поговорила зі своєю донька і навідріз заборонила їхати до нас в гості, натомість купила путівку в Карпати. 

Можливо, це здається не гарно і не тактовно. Але, вибачте, в мене немає стільки терпіння і сил аби догоджати цій людині.

Оцініть статтю
To-Day
Сестру дружини ніяк не виженеш з нашого заміського будинку