Один похід дружини в нічний клуб зруйнував наше щасливе сімейне життя

Мене звати Назар, я був десять років в шлюбі з своєю жінкою Аліною. Я є у нас син, який скоро піде в перший клас. Жили ми в мирі та злагоді. У мене хороша робота та стабільний дохід. Ми ніколи не відчували грошої скрути, ні в чому собі не відмовляли.

Я любив Аліну і був впевнений, що вона має такі ж самі почуття до мене. Жінка майже не працювала. Час від часу, вона мала певні підробітки, але вона ні на одній з робіт не затримувалася надовго. Мені було все одно, чи працює дружина, чи ні. Зароблених мною грошей вистачало з головою, ще й відкласти могли. Та коли вона була вдома, у нас завжди панували порядок і чистота.

Згодом Аліна пішла працювати адміністратором в салон краси. Колектив був суто жіночий. Аліна подобалося там працювати, а я лише тішився, що вона займається тим, що приносить їй задоволення.

Вона дуже подружилася з колегами і вони вирішили у вихідний день всі разом відправитися в клуб на дискотеку. Згадати молодість, потанцювати під запальні пісні. Я не вбачав в цьому нічого страшного, тому зі спокійною совістю відпустив дружину з усіма.

Моя дружина ніколи не давала причин для ревності, тому я їй повністю довіряв. Мені й на думку не спало, що похід на дискету зруйнує наше сімейне гніздечко.

Звісно, я був не в захваті від того, що Аліна повернулася з дискотеки аж під ранок. Я зачитав їй трохи нотацій, але влаштовувати гучних сцен та сварок не збирався.

Та з часом, я помітив, що моя Аліна змінилася. Вона стала через зуби зі мною говорити, ходила роздратована і незадоволена усім, щоб я не робив чи говорив.

Не звик, що моя друга половинка себе так поводить, одразу закрались думки, що трапилась якась халепа.

Через два тижні дружина прийшла і розповіла у чому справа: в тому клубі на дискотеці її на танець запросив чоловік і в них закрутився роман.
Я подав на розлучення. Аліна до мене неодноразово телефонувала і благала пробачити її, вона хотіла повернутися до мене і почати все спочатку. Та я не зміг закрити очі на її зраду.

Пройшло півтори року і я нарешті познайомився з новою жінкою. Вона була доброю, красивою, а головне чесною. Ми одружилися, а нещодавно у нас народилася донечка. Я досі не вірю своєму щастю.

Зовсім нещодавно я зіткнувся зі своєю колишньою дружиною в супермаркеті. Вона вигляда не дуже добре, а чоловік, який був з нею здався мені дивним і не привітним.

Аліна зробила велику дурність. Вона зруйнувала наше безхмарне сімейне життя та свій шанс бути щасливою.

Але це вже не мої турботи…

Оцініть статтю
To-Day
Один похід дружини в нічний клуб зруйнував наше щасливе сімейне життя