Чи є проблемою батьків квартирне питання їхніх дітей?

Цей конфлікт назрівав у нас вже давно. І от вчора вдома у нас відбувся невеликий скандал. У нас є син, вже достатньо самостійний та дорослий, вже три  роки має свою сім’ю. З першого погляду все чудово. Проте у них з дружиною немає свого житла от і “перебиваються” зйомними квартирами

У нас з чоловіко своє велика трьохкінатна квартира. Ми самі її купили, декілька років відкладати гроші. Крім того, у мене є однокімнатна квартира – спадок від мого батька. Ми з чоловіком здаємо її в оренду і маємо невелику добавку до нашої зарплати. 

Невістка мучить сина та й мене розмовами про те, що ми повинні цю або віддати їм або продати і гроші знову ж таки віддати їм, щоб вони змогли погасити кредит. Одружуючись син поставив мене перед фактом, що його кохана дружина виходила заміж за нього, а не за нас. Тому я дотримуюся думки,  що вони самі повинні купити собі житло. 

Соня мрія про дитину, але не хоче, щоб він виріс на орендованій квартирі. Та на мою думку, ми тут ні при чому, це їхні проблеми. Я свого сина як виховала? З роддому зразу на зйомну квартиру і нічого – виріс! 

Цей шантаж триває багато років. Днями я не витримала і сказала сину, щоб він більше ніколи не заїкався про однокімнатну квартиру, бо я її не збираюся ні продавати, ні віддавати. Вони з дружиною так образилися, що ми  навіть перестали спілкуватися. 

Вчора ввечері сталася дивна ситуація: до мене подзвонила мама невісти і сказала, що через мою впертість діти розлучаються. Бачте, я їм жити спокійно не даю. Навіть не знаю, як тепер вчинити… 

Оцініть статтю
To-Day
Чи є проблемою батьків квартирне питання їхніх дітей?