— Як тільки народиться дитина, то зроблю тест на батьківство. Якщо дитина моя, то заберу його у Дарини

Нещодавно до мене зателефонувала сестра, вся в сльозах та істериці. Заспокоївшись, вона сказала: 

Це катастрофа!Всі мої сподівання розбилися! Весілля не буде!

— Стоп-стоп-стоп. Як не буде?Що сталося? Ніби все добре було!

— Саме так! Нічого не передбачало біди! Йшла активна підготовка до весілля. Зовсім випадково я дізналася, що весілля скасовується.Мені про це Іван сам повідомив. Я не можу нічого в нього взнати: що ж там сталося? Дарина також мовчить. Так, за Іваном черга з дівчат, він завжди користувався популярністю у протилежної статі. Та це не дивно! Юрист, з квартирою, машиною, і своєю юридичною фірмою.

Знаєш, я була така рада, що Івана і Дарина почали зустрічатися. Вона ж таки дівчина-мрія: спокійно, красива, вихована, розумна, працьовита. Я так тішилася, коли вони мені повідомили, що збираються одружитися. А ще більше я раділа, що дізналася, що Дарина чекає дитину. А тут таке!

— А Іван якось коментує цю ситуацію? 

Ні, нічого не говорить. Коли я у нього запитую: “ Як дитина?”, то він відповідає:”Не переживай, все буде нормально. Коли Дарина народить, я здам тест на батьківство. Якщо дитина моя, то заберу її собі!” 

В мене щелепа відвисла від його слів, кажу:”Як так? Дитину забереш у рідної мами?”, а він на це:”Пам’ятай, я юрист. І знайомств у мене дуже багато.З цим проблем не виникне!”А я не можу стримати сліз:”Синку, що ти твориш? Що трапилося?” А він ні пари з уст. Вирішила поговорити з Дариною. І вона замовчує правду. Робить вигляд, що не знає, чому Іван вирішив скасувати весілля. 

Гадаєш Іван казав правду і дійсно забере дитину у Дарини? 

— Гадки не маю. Але налаштований він рішуче. Говорить, що якщо дитина його, то він обов’язково її забере. Буде сам виховувати дитину,а на допомогу візьме няню. Отакі то справи. Як їх помирити? Мені і Дарину шкода, і Івана, і дитинки ненародженої теж шкода. От горе-горе! Що буде далі сам Бог знає! 

— Час покаже. Ти не в силах щось змінити! – старалася заспокоїти я сестру. 

Оцініть статтю
To-Day
— Як тільки народиться дитина, то зроблю тест на батьківство. Якщо дитина моя, то заберу його у Дарини