Я терпіти не можу сина своєї найкращої подруги і цьому є пояснення

На тому тижні мій чоловік прийшов додому дуже злий і з шокував мене заявою:

— Наш син зовсім не вихований, виросте і стане злочинцем!

Я й не зрозуміла, чому це чоловік так розізлився? Виявляється, що на вулиці він зустрів мою найкращу подругу Віку, яка поскаржилася йому на нашого сина Тараса. Бачте, наш Тарасик дуже сильно образив Максима. 

Макс – синочок моєї найкращої подруги Вікторії.Ми з нею товаришуємо ще зі школи. Але цього Максима я терпіти не можу. І не безпідставно.

Я завагітніла трохи пізніше, ніж Віка. Наші сини народилися з різницею в півроку. Ми з Вікою щиро вірили, що наші діти будуть дружити, як і ми з нею. Але не так сталося, як гадалося. Всі наші спроби подружити синів закінчувалися провалом. 

З Вікторією ми і далі дружимо, а наші діти зовсім не ладнають. 

Я час від часу приглядаю за хлопцями, коли Віці треба владнати свої справи. Іноді вона сидить з ними, коли мені треба відлучитися. 

Я давненько помітила, що Максим все робить тишком-нишком. Він часто хитрував, трохи лукавив та любив показувати, що він кращий за інших. А йому всього-на-всього чотири роки.

Мій Тарасик завжди ділиться з Максом машинками, а Максим любить ховати ці машинки і насміхатися з того, як Тарас їх шукає і плаче.  

Звісно, ми з чоловіком завжди купуємо сину хороші та якісні іграшки. Тарас завжди тішився кожній новій іграшці. Але потім приходив Артем і казав, що в Тараса всі іграшки погані і син просто втрачав цікавість до них.  

Цей Макс дуже жорстоко поводиться з тваринами. Одного разу він зловив котика і хотів його закопати в пісок. Кошенятко намагалося вирватися і голосно нявкало, але Максим його не відпускав і продовжував закопувати у пісок. Так тривало доти, доки одна з бабусь не помітила це неподобство. Вона якраз поверталася з крамниці.

Я дуже ціную нашу дружбу з Вікою. Але мені все частіше закрадаються думки, що спілкування з Максом шкодять нашому сину. Це все може звести нашу дружбу з Вікою нанівець. 

Чи вистачить мені на це все терпіння? Максим росте і його поведінка стає все гіршою. Він все частіше ображає Тараса, б’є його, бреше та лицемірить. 

Триває це все вже два роки. Хлопцям скоро буде по шість.

Нещодавно, хлопці гралися в кімнаті, а я на кухні готувала вечерю. Тут з кімнати вибігає Максим і стрімголов мчить додому. Я одразу зрозуміла, що трапилася халепа. І я виявилась правою:спочатку Тарас і Максим бавилися, а потім Максу щось не сподобалося і він штовхнув Тараса, а мій син штовхнув його у відповідь. Після цього Макс побіг жалітися мамі, щоб розказати свою версію того, що сталося. Звичайно, Віка повірила своїй дитині, а коли зустріла мого чоловіка, то вилила всі звинувачення на нашого сина.  

Мій чоловік був не в собі від злості. Йому це все вже в печінках сидить, він заявив, що нам треба припинити спілкування з Вікою і її сином. Мені прикро втрачати таку хорошу подругу, як Віку, але іншого виходу немає. Я намагалася відкрити очі на поведінку її сина, але вона мені не повірила, ще й образилася на мене.

Я просто не можу спокійно реагувати на всі витівки Максима. 

Я шкодую, що через це закінчилася багаторічна дружба з моєю найкращою подругою.

Оцініть статтю
To-Day
Я терпіти не можу сина своєї найкращої подруги і цьому є пояснення