В неї в пам’яті закарбувався той момент, як вона, багато років тому, замерзала у роддомі

Народилася Леся в селі. Жили вони з мамою лише двоє. Леся росла великою і повною дівчинкою. Вона з дитинства привикла до важкої праці, та й до того була досить дужою. Могла зробити все: і дрова наруваби, і води принести, і курку зарізати, і цвях забити. 

Леся була наділена такими якостями, як пунктуальність, відповідальність, кмітливість. Мама знала, що дочка досягне успіху у житті. І не дивно, що дівчина з легкістю вступила в університет. Завжди на відмінно закривала сесію, ще й спортом займатися встигала. От лише в особистому житті не щастило Лесі: хлопці обділяли її увагою. Юнаки бігали за стрункими красунями з ногами аж до вух та великими грудьми. Леся ж не була  красунею. Та й симпатичною її було назвати важко. 

Закінчивши університет, їй як молодому спеціалісту, дали квартиру. Леся сама там затіяла ремонт. Вона могла б стати чудовою дружиною: має власну квартиру, смачно готує, ніякої роботи не цурається. Але через зовнішність ніхто її заміж не кликав. Яка у неї квартира була, і чисто, і затишно, ще й меблі нові купила та кухонну техніку. Та вночі Леся почувалася такою самотньою в цій розкішній квартирі. Тоді спала на думку ідея народити дитину для себе. Так вона і згодом зробила.

Роди були у неї дуже болючі. Ще й замерла Леся, бо в роддомі було надзвичайно холодно. Вона в цей момент бажала лише одного: швидше народити і піти геть з роддому. 

 Ось так на світ і з’явився її синочок Олег. В той час для матерів-одиначок було багато пільг. Цих дітей без зайвих черг і клопопів брали у дитячий садок, давали путівки в табір. Навіть в школі Олег мав безкоштовний обід. Леся вводила свого сина на різноманітні гуртки: футбол, музика, англійська мова, карате.

Наступили важкі часи, розпад СРСР, зарплату місяцями не давали, тому і прийшлося Леся звільнитися. Навіть тоді на роботу ходити? Але якось треба себе і сина годувати та одягати. 

Тоді вирішила Леся займатися торгівлею. Їздила в Польщу за продуктами, а потім на місцевому базарі продавала. Вночі вона пекла на продаж печиво і торти. Працювала в сьомому поті лиця. А все для того, аби її син мав усе, що захоче. Купувала йому найліпші іграшки та одяг. 

Через деякий час Леся вирішила відкрити свій продуктовий магазин. Потрібні зв’язки були та надійних знайомих мала. Олег переїхав жити у столицю. Там закінчив університет, знайшов престижну роботу, одружився і купив з дружиною квартиру. Виховує двох дітей. Та Леся немає часу сидіти з внуками. У неї бізнес, тому синові передає гроші та гостинці.

Жінка часто за кордон відпочивати їздить. Де тільки не була! З роками Леся дуже змінилася в кращу сторону. 

Її життя зараз могло бути зовсім іншим, якщо б тоді знайшовся чоловік, який б взяв її заміж. Цього всього б не було: ні бізнесу, ні поїздок за кордон. Чекала б чоловіка з роботи, займалася хатніми справами, вареники та борщі готувала. Отаке життя було б.

Та все сталося не так, як гадалося. Живе Леся лише з собакою по кличці Пушок.  

От, наприклад, сьогодні після роботи Леся поїхала вечеряти в елітний ресторан. Поїла на самоті на поїхала додому. Вдома погодувала собаку, зателефонувала синові та лягла спати

В неї у квартирі утеплена підлога. Вона ще досі не може забути той момент в роддомі, як вона мерзла народжуючи Олега. 

Живе Леся, як у Христа за пазухою, все у не є. Та чому їй досі холодно і самотньо вночі?

Оцініть статтю
To-Day
В неї в пам’яті закарбувався той момент, як вона, багато років тому, замерзала у роддомі