Теща вигнала нас з дружиною за поріг квартири

Ми з дружиною ще до весілля почали жити разом з тещею, ніби всім було комфортно. Але ж як ми помилилися. Одного разу ми поїхали відпочивати в Карпати, а коли повернулися, то не змогли потрапити у квартиру. Чомусь не підходили ключі, виявляється змінили замок. Моя дружина Віка одразу зателефонувала мамі аби дізнатися в чому справа, чому нас ніхто не попередив про зміну замка. На наш подив, замість тещі, на дзвінок відповіла рідна сестра  дружини – Марина.   

Вона нам заявила, що ми обнагліли, живемо за рахунок мами і це треба негайно припиняти. Повідомила, що в квартиру ми більше не потрапимо, а речі можемо забрати у консьєржа. Ми вухам своїм не вірили. Навіщо так робити? Якщо ми так їй надокучили, то треба було сказати раніше, ми б тоді хорошу квартиру орендували і з’їхали без зайвого шуму. Ми приїхали змучені з дороги, а тут такий “подарунок”. 

Хоч існують стереотипи, що зять і теща, то як кіт з собакою, але хочу сказати, що в нас все було не так. Ми досить добре ладнали з тещею. Вона була нам рада, та й ми не голову не лізли, купувати продукти, побутову хімію, готували їсти, прибирали. За що таїти на нас образу? Але найгірше те, що ми з дружиною за власні кошти зробити ремонт в квартирі, меблі нові купили. Ось так негідно вчинила теща.

Коли ми забирали речі у консьєржа, то вона сказала, що Марина вкрай розлючена, теща дуже розгублена, але слухала всі її накази. Ми з дружиною дійшли до висновку, що це Марина наговорила мамі на нас, але чому і навіщо, зрозуміти не могли. Та й з’ясовувати це зараз було не на часі, у нас зараз інші турботи. 

Дивом ми знайшли квартиру, через рік оформили кредит і були дуже раді цьому, бо з власного житла нас вже ніхто не виставить за двері. Два роки ми жили і горя не знали. Теща не телефонувала, Марина також, та й ми не горіли бажанням їх слухати. Та не так давно мама Віки подзвонила до неї. Ми були вражені. Вона хотіла, щоб Віка дала свою згоду на продаж квартири. Чесно кажучи, ми не знали, яке прийняти рішення, варто було б просити свою долю від продажу, але й знову зв’язуватися з тещею і Мариною не хотілося. Невідомо, що від них чекати.

Вирішили ми не тріпати собі нерви і відмовитися від квартири. Тим паче, ми маємо свою. Після цього нас ніхто не турбував. Друзі казали, що ми зробили велику дурницю, що відмовилися від квартири, могли б гроші отримати, але, відверто кажучи, мати справу з таки людьми не хочеться, вони ж просто-напросто нічого не віддадуть. 

Зараз ми з тещею і сестрою дружини зовсім не спілкуємося, неначе чужі люди. Зате ми стали жити окремо, в своє сімейному гніздечку, де панує мир та спокій. Ми досі не розуміємо, що тоді сталося, через що нас виставили за двері, але не дуже хочеться копатися в минулому. 

Оцініть статтю
To-Day
Теща вигнала нас з дружиною за поріг квартири