Поки я гарував на роботі в Польщі, моя дружина завела собі коханця

Мене звати Арсен. Я вже багато років прожив у щасливому шлюбі зі своєю дружиною, разом ми виростили сина. Нещодавно наш син одружився, вони з його коханою чекають на дитину.  Молодята, після весілля, переїхали жити до нас, але всі ми чудово розуміли, що потрібно аби новоспечене подружжя жило окремо. На жаль, ні я, ні дружина не мали високих зарплат. Тому в мене не було іншого вибору, як поїхати на заробітки в Польщу. Так у нас з’явиться можливість допомогти сину придбати власну квартиру. 

От і вирішене питання. Впродовж двох років я катався в Польщу на роботу. Час від часу приїжджав додому, привозив гроші та гостинці. Рідні дуже чекали на приїзд та тішилися, коли я повертався додому. 

В Польщі я познайомився з одною жінкою, також українкою, яка шукала кращої долі на чужині. У нас з’явилися спільні теми для розмов. Ми багато часу проводили разом. Та жінці я навіть в думках не зраджував. У Каріни три роки тому трагічно загинув чоловік, дітей у пари не було. 

Через деякий час до мене зателефонував син, по його голосу я зрозумів, що щось  трапилося. Я не помилився, син повідомив мені, що моя дружина завела коханця, та й ще поселила його у нас вдома. Мій син був шокований вчинком матері, він не зміг вибачити їй зраду і орендував з коханою окреме житло. Я був не в собі від злості і розпачу. Для мене зрада –  це дуже низько, непорядно і некрасиво. 

За цей час я заробив достатню кількість грошей, аби купити синові гідну квартиру.  

Коли я повернувся з заробітків,то першою чергою розвівся з дружиною. Квартиру нашу ми продали. За отримані кошти ми купили нові меблі та техніку для новенького житла сина.

З часом я вирішив повернутися до Польщі. Знайшов там хорошу роботу і осів надовго. Одного разу ми випадково зустрілися з Каріною. Я їй відверто розповів про своє горе. А вона запропонувала спробувати нам побудувати стосунки та пожити разом. Не довго думаючи, я погодився. Зараз ми вже декілька років живемо разом і все у нас просто прекрасно.  

Оцініть статтю
To-Day
Поки я гарував на роботі в Польщі, моя дружина завела собі коханця