Ми з чоловіком давно стали чужими, а він досі вимагає в мене гроші

Ми з чоловіком вже більше двадцяти п’яти років разом, але десь половину життя, ми були справжньою сім’єю. Як то кажуть, жити під одним дахом, це ще не бути близькими людьми. Це саме про нас. 

Чоловік завжди літає в небесах, будуючи собі в голові якісь нереальні мрії та плани. Роботи міняє частіше, ніж шкарпетки і постійно просить у мене гроші. 

Я працюю архітектором.У мене хороша робота, яка приносить мені задоволення і непогані кошти. Один недолік –  частенькі відрядження на будівництва.Іноді вони тривають місяць-два. 

Ці поїзди директор фірми мені оплачує, і коли я вирішую проблеми на об’єктах, то в мене повністю зникають матеріальні негаразди. 

Знаючи про це, чоловік завжди докучає мені своїми проханнями, після мого повернення з відрядження. Чого разу таке ж саме, не встигла я переступити поріг квартири, як почула замість: “Привіт! Як доїхала?”,  “Мій знайомий зробив неймовірну пропозицію! На ній можна добре заробити!” 

А від мене треба лише три тисячі! Ну, доларів, звісно!

У відповідь я запитала, чи заробив він щось на минулих безвідсоткових позиках, чоловік нічого не сказав на це, лиш швиденько перевір розмову на іншу тему.  

Свої три тисячі він випрошував у мене кожен день, при цьому робив компліменти та переконував, що це перспективний вклад для зародження сімейного бізнесу і іншої нісенітниці. Та, на жаль, моя відповідь була одноковою і зовсім не радісною для вічно замріяного “бізнесмена”. 

Оцініть статтю
To-Day
Ми з чоловіком давно стали чужими, а він досі вимагає в мене гроші