Ми з братом вже більше року граємо в мовчанку, після того, як він не запросив мене на свій день народження, а відправився з дружиною в теплі краї

У мене є старший брат. В дитинстві ми були не розлий вода. Завжди разом гралися, допомагали один одному, він мене захищав перед однокласниками. Так вийшло, що я вийшла заміж першою, а мій брат через рік знайшов свою другу половинку і женився. Ми і надалі зберігали теплі стосунки, збиралися разом на спільні обіди. Всі свята старалися відзначати разом. А дні народження святкували з таким розмахом та розкішшю, що всі навколо заздрили. Та й подарунки завжди дарували найкращі та найдорожчі. 

Якби мені тоді сказали, що він брат не покличе мене на свій день народження і ми перестанемо спілкуватися, то я б покрутила цій людині біля виска.

Брат часто переїжджав, бо був військовим. Зараз він проживає в іншій області, яка так далеко від нашого містечка. Тому й бачимося рідше. Таке життя, що поробиш. Проте ми постійно зідзвонювалися і годинами розповідали про свої справи. Але так було лише спершу.Скільки разів ми планували відвідати брата зі сім’єю, але завжди не виходило. З’явилися проблеми: то грошей нема, то на роботі завал, то діти захворіли. Згодом і по телефону розмовляти стали рідше. Щоденна рутина затянула нас по самі вуха. 

Скоро в братові мало стукнути 35 років. Ми з чоловіком були в передчутті грандіозного святкування.Така дата не кожен день випадає. Валізи були вже зібрані, ми активно готувалися до поїздки. За тиждень до дня народження брата, я вирішила до нього зателефонувати, дізнатися, що до чого. Одразу запитала, який подарунок він хоче і де збираються святкувати. На мій подив, брат відповів, що святкувати нічого не збирається, та й гостей не чекає, а особливо родичів. Словом, я зрозуміла що не раді. Мені мову відняло.Чому він так вирішив? Ще й додав, що вони з дружиною в цей день відлітають на відпочинок в Туреччину і точно не планують бенкет. Сказав, що після тридцяти чоловіки не святкують дні народження. Прикмета така, а я, відверто кажучи, про таку вперше чую. 

Мені було так боляче і неприємно від почутих слів. На мою скромну думку, спочатку брат міг гостей прийняли, виставити їм, аж потім летіти на сонечку грітися. Я не могла стримати свої емоції і висказала йому все, що думаю. Він у відповідь мені кинув, щоб я не пхала свого носа в його справи. Це його життя і він сам вирішує, що йому робити, а що ні. Ніхто не буде ним командувати і кинув трубку.  

Мені серця краялося від цих слів. Це просто плювок в душу. Не розумію, чому він прийняв таке рішення? Я сестра, яку він так давно не бачив, яка зібралась приїхати до нього в гості, привітати з днем народження та разом відсвяткувати. Він просто мене відшив. Після цієї неприємної телефонної розмови ми більше не спілкуємося. 

Ми вже більше року граємо в мовчану. Але я першою миритися точно не буду.

Оцініть статтю
To-Day
Ми з братом вже більше року граємо в мовчанку, після того, як він не запросив мене на свій день народження, а відправився з дружиною в теплі краї