Ми планували розкішне весілля, але мій наречений потрапив у халепу через велику суму грошей

Ми з моїм хлопцем зустрічалися вже більше півроку і, на мою думку, все у нас було добре. Він був просто ідеальним: добрий, розумний, уважний, турботливий. Одного разу, коли я захворіла, то від щодня приходив в лікарню мене провідати, приносив квіти та смаколики. Я була на сьомому небі від щастя — нарешті знайшла хорошого нареченого. Згодом ми орендували житло і почали жити разом. Та безтурботне щасливе життя тривало недовго. Все пішло нанівець, коли йому запропонували престижну роботу в Німеччині. Як тільки я не вмовляла Ігоря залишитися, він залишався невблаганним. Він заявив, що така нагода випадає не кожному. Переконував мене, що як тільки заробить достатню кількість грошей – повернеться. 

Спілкувалися ми через відеозв’язок, писали один одному у Фейсбук, потихенько планували весілля, думали, кого будемо запрошувати, та де проведемо церемонію, я,навіть, весільне плаття вже вибрала! Хвалилась подругам. Але тут він потрапляє в халепу, де зав’язана велика сума грошей. Він почав мене благати знайти для нього 15 000 доларів, щоб віддати борг. Звісно, в мене таких грошей не було, я й суму таку я в руках ніколи не тримала. Але діло серйозно, до того ж майбутній чоловік у біді. 

Мене мучили сумніви і я не знала, як вчинити. Казала, що потрібно все розповісти його рідним, а він заперечував, бо допомагати нікому: батька у нього немає, тільки мама і сестра, які самі ледь кінці з кінцями зводять.

Цілих два тижні тільки і про це розмови. Він клявся, що любить мене і безмежно сумує. Що як тільки ми знову будемо разом, то вже ніколи-ніколи не будемо розставатися, купимо квартиру і будемо щасливо жити і біди не знати. Але зараз йому необхідна допомога. 

В результаті він вмовив мене і позичила гроші у своєї мами. Коханий переконував, що через кілька днів все владнає і приїде, як тільки отримає зарплату. 

Пройшов цілий тиждень, а від нього ні слуху, ні духу. На повідомлення та дзвінки не відповідає. Мама мене звинувачує, називає його аферистом. А я й не знаю, що думати. У мене ще є надія, що він повернеться, як і обіцяв. Де віднайти правду? Як відрізнити щирість від брехні і корисливості? І як мені далі жити?

Оцініть статтю
To-Day
Ми планували розкішне весілля, але мій наречений потрапив у халепу через велику суму грошей