Моя дружина категорично проти покупки спільного житла

Вітання всім. У мене виникла ось така проблема. Ми з дружиною узаконили свої стосунки близько року тому. До одруження ми два роки зустрічалися. Мені тридцять сім, а їй тридцять три. Він першого шлюбу в мене є шестилітня донька. Дружина ніколи до цього не була заміжньою. Вона одразу знайшла спільну мову з моєю донечкою, а я в чудових стосунках з її мамою. 

Мешкаємо ми в моїй однокімнатній квартирі. Місця катастрофічно мало. У дружини є двокімнатна квартира наполовину з тещею, але переїжджати я туди не горю бажанням, тому що квартира занедбана. Та й ще в прохідній кімнаті доведеться спати. 

Головною проблемою є теща. Зараз вона проживає на дачі, а на квартиру навідується лише кілька разів в тиждень. Приїжджає, щоб помити і попрати речі, бо на дачі не проведено води. З’являється вона коли їй задумається, ніколи нікого не попереджає.  З тещею я добре ладнаю, але такі непередбачувані візити мене дратують. Я працюю віддалено, мені необхідний спокій і тиша.

Я запропонував дружині ось такі варіанти.

Перший – продати наші квартири. Тещі купити однокімнатну, а нам — двокімнатну. Паралельно будемо відкладати гроші на побудову власного будинку. 

Але тут дружина таке запитала, що викликало в мене шок: “А якщо ми раптом розійдемося?”  Мені стало не по собі, що вона так думає, але я відповів, що в такому випадку поміняємо двокімнатну на дві однокімнатні. 

Другий варіант – це здавати наші квартири в оренду, взяти кредит на покупку трьохкімнатної. Гроші виручені за зйомну квартиру будемо віддавати на погашення кредиту. 

Її мама могла б часто до нас навідуватися і жити в окремій кімнаті. А у мене буде власна кімната, там я облаштую кабінет, де ніхто мене не буде. Цей варіант не до душі тещі, та й мені, так собі. Зате дружину все влаштовує. 

Вона також пропонувала продати мою однокімнатну, купити двокімнатну, і вона в рівних зі мною частинах буде сплачувати кредит. Бачте, раптом щось, не стане ні на що претендувати. Якщо ж раптом розлучення, то у неї буде своя квартира, куди вона зможе повернутися. Але я категорично проти цього варіанту. 

В мене є можливість купити квартиру і самому. Вже нема того відчуття сім’ї. В голову лізуть думки про розлучення.

Оцініть статтю
To-Day
Моя дружина категорично проти покупки спільного житла