Мій син збирається переїхати жити до мене зі всією своєю сім’єю. Мені ця затія зовсім не до вподоби

У мене великий особняк за містом. Я живу там одна. Я так звикла. Мені комфортно і мені зовсім не бракує спілкування. 

Нещодавно мій син приголомшив мене новиною: він збирається переїхати до мене зі всією своєю сім’єю. Він впевнений, що це на краще. Зможе відремонтувати все в будинку, а невістка допоможе з домашніми клопотами. 

Я прекрасно розумію, що будинок великий. Ми всі помістимося. Я буду більше часу проводити з внуками. Це все так. Але я ж себе знаю, в мене буде викликати дискомфорт те, що в моїй хаті живе так багато людей. Мені треба буде підлаштовуватися під всіх, міняти свої звички. В моєму віці це робити дуже і дуже складно.

Я люблю тишу, люблю побути на самоті зі своїми думками. А ще я люблю до ночі дивитися серіали або читати книжки

Якщо син, невістка і внуки переїдуть до мене, то моє життя повернеться у зовсім інше русло. Я не зможу ходити по кімнатах в одній піжамі, буде черга в туалет і ванну кімнату. Навіщо це все мені? 

На старості літ мені хочеться спокою. Проблеми і зайві переживання мені ні до чого. У мене немає бажання сваритися з сином і невісткою. Але ще більше мені не хочеться міняти своє життя.

За своєю природою –  я одиначка. Я була такою з самого дитинства. Могла годинами бавитися ляльками на самоті. Ні-ні, я не відлюдок якийсь. Я часто спілкуюся з іншими людьми, у мене достатньо подруг, друзів і знайомих, але мені добре і одній. Я маю чимало захоплень. Мені ніколи не буває сумно. Можливо, я помиляюся і ми будемо в злагоді та мирі жити з сином і його сім’єю. Але щодо цього закрадаються сильні сумніви.

Оцініть статтю
To-Day
Мій син збирається переїхати жити до мене зі всією своєю сім’єю. Мені ця затія зовсім не до вподоби