Мама хотіла потрапити на весілля дочки, а вона просто не відповідала на її дзвінки

Дочка загнівалася на матір і не запросила її на весілля. В чому провинилася мати, яка все життя не покладала рук, щоб гідно виховати двох дітей? Вона вклала у них всю свою душу та серце. Діти здобули хорошу освіту, матір поставила їх на ноги. Поміняла свою квартиру, продала квартиру своїх батьків і купила дочці та сину по житлі. Чому рідна дочка так ставиться до неї?

А от батько, який кинув сім’ю напризволяще, коли дочці було всього-на -всього чотири роки, гульбанить на бенкеті. Він не бачив своїх дітей довгий час, не одягав їх, не годував. Аліменти тільки через суд вдалося вибити.

В місто повернувся лише нещодавно і відразу знайшов дітей. Зустрівся з ними лише тоді, коли ті закнічили навчання в університетах і знайшли престижну роботу. Зараз він безмежно щасливий, найближчий родич зі сторони нареченої. На весілля приперся з черговою дружиною і з усіма своїми дітьми від попередніх шлюбів. Тільки мама і старший брат не були присутніми на весіллі. Брата запросили, але він принципово не пішов, щоб підтримати маму.

Перед весіллям дочка прийшла до мами і попросила допомогти з організацією весілля, бачте, наречений мав оплатити все весілля, але у нього виникли фінансові труднощі. Сума була необхідна, або за фуршет, або за музикантів, різниця між цими сумами не було. Зі сторони нареченої було всього 20 людей, мама сказала, що може оплатити стіл тільки за них, за найрідніших. Зі сторони нареченого було близько 80 людей і за них мати платити не збиралася.Батько зі своєї сторони також ні гривні не вніс, а міг б оплатити частину. 

Вислухавши все це, дочка розгнівалася, розвернулась і пішла. Більше вона з мамою не спілкувалася, в гості не приходила, на телефонні дзвінки не відповідала. Коли всі забавлялися на весіллі, мама гірко ридала у себе вдома. 

Оцініть статтю
To-Day
Мама хотіла потрапити на весілля дочки, а вона просто не відповідала на її дзвінки