Дівчина заявила мені, що я їй навіть не чоловік, а вона вже працює та годує мене, поки я сиджу склавши руки

Мене звати Максим, мені тридцять років. Я майже рік живу з дівчиною. Її звати Іванка, їй двадцять п’ять років. У мене за плечима невдалий шлюб, тому зараз в мене немає бажання одружуватися знову. Ми з моєю коханою живемо в її квартиру, так, як мою відсудила при розлученні колишня дружина. Квартира невелика, але й нам не потрібно багато простору. 

Іванка сама запропонувала пожити разом, щоб взнати чи зможемо ми вжитися в побуті. Не бачив в цьому нічого поганого, тому погодився. Я сказав, що поживемо рік, а там побачимо, що буде. Можливо, я знову захочу женитися. Іванка ж мріє про одруження і дітей.  

Все було чудово до одного моменту. У мене почалися проблеми на роботі: змінилося керівництво, поскорочували штаб, змінили графік та зменшили зарплати. 

Вирішив я звідти звільнитися. Я розумію,зараз такі часи, що роботу знайти важко, але в мені не помирає надія знайти справу по спеціальності та ту, яка буде приносити задоволення. Я не сиджу без діла, щоразу знаходжу якісь підробітки, правда вони не приносять багато грошей, але на оплату комунальних послуг та бензину вистачає. Все інше купляє Іванка: продукти, побутову хімію, наші походи в кіно та кафе. 

Я й не думав, що Іванку щось не влаштовує. Вона знає, в якому становищі я перебуваю. Але тут вона влаштувала таку істерику: заявила, що я ледацюга, сиджу склавши руки. Сказала, щоб я негайно шукав роботу. Мене засмутили ці докори. Я заявив їй: якщо дівчина любить чоловіка, то буде завжди його підтримувати і допомагати йому. А вона мені на те кинула, що вона не проти, але це все триває вже надто довго. 

Я розумію, що навіть не чоловік Іванці. Але, можливо, з часом я б зробив їй пропозицію руки і серця. Зараз у нас день не минає без сварки. У кожного з нас свої принципи. Домовитися і досягти компромісу не виходить. Чи будемо ми і далі жити разом, я не знаю? Чи наші стосунки приречені на крах?Що робити я теж не знаю. Я докладаю максимум зусиль, аби все змінилося у позитивну сторону.  

Як ви вважаєте: чи правильно вчиняє моя дівчина?  І, взагалі, на чиєму боці правда?

Оцініть статтю
To-Day
Дівчина заявила мені, що я їй навіть не чоловік, а вона вже працює та годує мене, поки я сиджу склавши руки