Дітей залишила свекрусі: поїхала відпочивати на тиждень, а лишилася назавжди

Віталік і Віра одружилися тринадцять років тому. За це час у пари народилися троє прекрасних дітей. Віталік працював далекобійником, тому він часто був у роз’їздах. Відповідно всі домашні клопоти лягти на плечі Віри, крім того ще ж троє дітей, яких треба годувати, одягати та гратися з ними. Одного разу Віри запропонували путівку на море за вигідною ціною. Відмовитися від такою пропозиції було б дурницею. Віталік був у поїздці, тому у жінки не було іншого виходу, як звернутися за допомогою до свекрухи, щоб та посиділа тиждень з дітьми, поки її не буде. 

Зібрала валізи, купила білети в обидві сторони і полетіла у теплі краї. Приїхавши в готель, який вона напередодні забронювала, їй повідомили, що у закладі прорвали трубу, тому всіх відпочиваючих переселили у інші готелі. Віра вирішила не турбували цією новиною рідних, тому нічого їм не сказала. Відпочила прекрасно, і поплавала в морі, і позасмагала, і лікувальні процедури відвідала. Залишилося кілька днів відпустки. Вночі Віра не могла заснути, у сусідньому номері хтось сильно шумів. Жінка вирішила поскаржитися адміністрації, але ніхто не зміг втихомирити буйних сусідів. Тоді Віра пішла і постукака голосно в двері і коли вони відкрились…

У дверях стояв Віталік, а в номері сиділа на ліжку молода жінка, на якій була сорочка чоловіка і нічого більше під нею. Ошелешений Віталік і слова вимовити не міг, лиш запитав, як жінка опинилася в цьому готелі. В цей момент мужчина отримав сильний ляпас.

Після цього Віра здала білет на літак і поставила чоловіка перед фактом, що тепер він сам буде виховувати дітей, вона повертатися не буде, поки не знайде собі роботу і житло. 

Тепер діти діти опинилися на руках свекрухи та Віталіка, нарешті чоловік зрозумів, як важко було його дружині займатися домашніми справами та доглядати за дітьми. Зрозумів, що не цінував жінки. Тільки тепер це все пізно. Віра добре влаштувала своє життя, але дітей не стала забирати. Час від часу навідувала їх, привозила їм подарунки та гостинці, а влітку забирала до себе в невеликий особняк біля моря.

 

Оцініть статтю
To-Day
Дітей залишила свекрусі: поїхала відпочивати на тиждень, а лишилася назавжди