Чоловік так приревнував дружину, що вирішив подати на розлучення

Так сталося, що більше року тому я розлучилася зі своїм чоловіком. Хочу зазначати, що у всьому була винна лише я. У мене на роботі був коханець. Ми з ним зустрічалися ще до того, як я зустріла чоловіка. Півроку все було тихо-спокійно, а тут корпоратив намітився. 

Варто сказати, що я нікому не зраджувала. Так, ми загравали одне до одного, танцювали. Тоді про почуття чоловіка я навіть не подумала.

Після цього зразу всі почали пліткувати. Казали, що я повернулася до колишнього, а мій ненаглядний взяв і приревнував. Як я тільки не намагалася все пояснити, просила пробачення, а він стояв на своєму. Дітей у нас не було, тому ролучення дали швидко. 

Відверто кажучи, мене могло і не бути на судовому засідання – все вирішили без мене.

Ця ситуація сильно на мене вплинула. Я заїдала стрес фас-фудом і прекрасно розуміла, що найкращі роки мого життя минають, але в мене не було ніякої мотивації рухатися і розвиватися далі.

І от наступило Восьме березня. Ми з подругами добряче відсвяткували і я вирішила повернутися додому на таксі. По радіо порадили заїхати до свекрухи. Я давненько про це думала, що варто відвідати жінку, але потім згадала, що розлучилася з її сином. Свекруха, певно, свій фірмовий торт спекла. 

Вирішила зайти в магазин, бо з порожніми руками не гарно в гості ходити. Піднімаюся ліфтом, а в голові крутяться думки, тільки щоб мене не вигнали за поріг, як собаку. Але відступати нема куди.

Двері відкрила свекруха вся в сльозах, а за її спини виглядає колишній чоловік, сумний-сумний. Виявляється, вони тут двоє сидять і сумують. Свекруха за померлим свекром, а чоловік за мною. 

Вдалося нам помиритися. Навіть друге весілля відгуляли, правда, набагато скромніше, ніж перше. 

Зі старої робити я звільнилася. Досить з мене пригод. 

Оцініть статтю
To-Day
Чоловік так приревнував дружину, що вирішив подати на розлучення