«Через 3 роки ми розлучаємося”— ошелешила новиною дружина на сімейній вечері!

Я вже багато років перебуваю у звичайнісінькому шлюбі — закохалися один в одного, гучно відсвяткували весілля, народили та виховали двох чудових дітей, які зараз вже добилися певному успіху у житті. Майже чверть століття провели пліч-о-пліч, звісно, були і проблеми, і сварки, і скандали, і погрози про розлучення, але в сімейному житті по-іншому не буває. Але всі ці випробування ми пройшли гідно. В такому віці про інше життя і гріх мріяти.  

Варто сказати, що в нашому домі панує мир та спокій. Сваримося вкрай рідко. Та й розмовляємо,якщо бути відвертим, також— моя дружина завжди була досить мовчазною. Незважаючи на це, всі життєві негаразди вирішували спільно, підтримували та допомагали одне одному. Але на сімейній вечері, в честь День Народження молодшого сина, вона сказала мені несподівану фразу, від якої в мене щелепа відвисла — до розлучення нам залишилося лише три роки! 

Спочатку, я подумав, що це злий жарт, але все виявилося правдою. Наша страшна донька переїхала в інше місто, бо там більше перспектив, молодший син поїде до неї, як тільки закінчить навчання.І коли це трапиться, ми — розлучимося. 

За це термін я маю відкласти гроші і морально підготуватися до розлучення. Це на її думку допоможе уникнути проблем з шлюборозлучним процесом. Це вона вирішила так проявити свою турботу до мене. Ви уявляєте, це я маю 3 роки робити вигляд, що у нас  все нормально, а потім просто з’їхати від неї?

Друзі прийняли мою позицію, підтримали мене, але, що порадити в цій ситуації й самі гадки не мають. Я не знаю, що далі буде. Я так кохав свою дружину і зовсім не готовий до такого повороту подій.

Оцініть статтю
To-Day
«Через 3 роки ми розлучаємося”— ошелешила новиною дружина на сімейній вечері!