Жінка вийшла заміж за чоловіка, який набагато старший за неї, а тепер сумнівається у своєму виборі

Ми з моїм чоловіком в шлюбі вже вісім років. На момент нашого знайомства мені було двадцять три роки. Віталік старший від мене на сімнадцять років. Тоді мені було начхати на велику різницю у віці. Я була по вуха закохана в цього чоловіка, хоча батьки, коли дізналися про наші стосунки були неприємно вражені. 

Тата дуже турбувало те, що мій обранець набагато старший від мене, але відмовляти мене від шлюбу не став. Він знав, що я все-одна вчиню, як задумала. Що мені подобалося в моєму нареченому? Те, що він красивим, мужнім, щирим, турботливим, розсудливим. Віталік користувався популярністю у протилежної статі. Я неодноразово помічала, як на нього заглядаються інші жінки. Поки всі мої подруги ходити по клубах, заводили знайомства на одну ніч, то я почувалася з своїм чоловіком, як за кам’яною стіною. 

Згодом у нас народився син Олексій. Віталік добре заробляв, купляв нам все необхідне та допомагав з домашніми клопотами. На роботі він ніколи не затримувався, поспішав додому аби провести час зі мною і сином. Я його перша законна дружина, а Олексій – єдина дитина. Весь вільний час ми проводимо разом.Здавалося, що я живу, як у Христа за пазухою. Чоловік в мене заможній та надійний. В нього немає набридливих колишніх та обтяжливих аліментів.Я багато років вважала Віталіка ідеальним чоловіком.Він мріє про другу дитину, красуню-донечку і постійно говорить мені про це. Але в моїй голові народжуються сумніви. Що ж буде через десять чи двадцять років?  

Чи вистачить у чоловіка сил, щоб виростити і забезпечити хороше майбутнє другій дитині? Чи зможе він залишатися таким бадьорим та повним сил? Раніше, я не звертала увагу, а тепер помічаю, що коли ми гуляємо з сином і чоловіком, то на нас дивно реагують люди. Всі діти розважаються з молодими мамами та татами, і в кінотеатрах, і в парках розваг, і в кафе. Віталіка ж усі сприймають, як мого батька і дідуся Олексія.Досить часто сина забирають мої батьки на дачу, щоб той подихав свіжим повітрям. І в той час, ми з Віталіком організовуємо собі побачення – йдемо на вечерю в розкішний ресторан. .Але там я почуваю себе, як не в своїй тарілці. Всі дівчат навколо проводять час з молодими чоловіками, а я зі стариганом, якому скоро на пенсію.Ні одного разу за все наше сімейне життя, чоловік не на кричав на мене, слова кривого не сказав. На роботу мені забороняв виходити, бо зароблених ним грошей вистачало з голово. Відверто кажучи, я й горіла бажанням працювати, мене влаштовувало життя домогосподарки. Весь свій час я проводила з сином, виховувала та навчала його, так як в дитячий садочок він не ходив.  Любила дивувати свого коханого цікавими та смачними стравами. Та згодом, я пошкодувала, що не добилася успіху у побудові кар’єри. Закінчивши університет, я рік працювала офіс-менеджером, а потім вийшла заміж і звільнилася з роботи. Часто в мою голову закрадаються дивні думки, можливо для чоловіка я просто продовження його молодості? Чи, можливо, я занадто багато уваги звертаю на чужі погляди та думки? 

Коментар психолога: А не думали Ви, що ніякого кохання і не було? Вам просто дуже імпонувало те, що зрілий, багатий, самодостатній чоловік закохався у вас? Бо, як пояснити ваші сумніви. Ви уникали проблем зі своїми однолітками, бачачи, якого болю зазнавали ваші подруги у таких стосунках? Ви свідомо обрали надійність і зручність. Що у вас викликає такі думки? У вас хороший чоловік: не зраджує, забезпечує вас, турбується про вас і сина. Якщо ви дійсно кохаєте його, чи потрібно щось ще? Очевидно, ви просто думаєте лише про себе. Колись ровесники здавалися вам вітряними, ви вибрали дорослого чоловіка, а тепер захотілося молоденького?Чи подумали ви про чоловіка? Я вважаю, що чоловік точно відчуває те, що ви до нього охололи і це точно його не тішить. Значить, старим вам він не потрібен. Взяли від нього все, що хотіли і могли, а зараз капризуєте і шукаєте різні причини, щоб кинути його. 

Оцініть статтю
To-Day
Жінка вийшла заміж за чоловіка, який набагато старший за неї, а тепер сумнівається у своєму виборі