—Якщо не дасиш грошей, то я привезу сина тобі і виховуй його тепер сам! – зі злістю заявила колишня дружина моєму чоловіку

Я заміжня за чудового чоловіка Андрія. До мене він вже був одружений та має з колишньою дружиною спільного сина Мій чоловік, як порядна людина сплачує аліменти і до того ж купує все необхідне для хлопчика: і одяг, і шкільне приладдя, і іграшки, і ліки, і смаколики. 

Северин часто навідується до нас. Іноді живе у нас два-три тижні або, навіть, і місяць.  

Він почав приїжджати до нас рідше, коли на світ з’явилася наша Яна. Хоча, на відпочинок ми завжди їздимо разом.

Хочу поділитись з вами ситуацією, яка виникла два роки тому. Северину на той момент було 7 років. Він застудився і його мама зателефонувала до чоловіка і почала вимагати грошей на лікування. У нас з чоловіком тоді були не найкращі фінансові часи. Він запропонував такий вихід: нехай колишня дружина позичить у когось зі знайомих гроші, а він, як тільки отримає зарплату все поверне.  Але жінку така ситуація не влаштовувала і вона зі злобою заявила: 

Якщо не дасиш грошей, то я привезу твого сина тобі і виховуй його тепер сам!  

І вона привезла нам хлопчика: без речей та улюблених іграшок. Він прожив у нас три тижні. Кожен день зі сльозами на очах дзвонив мамі та благав, щоб вона приїхала, що він дуже сумує за нею та любить її. Мама спочатку годувала обіцянками, що обов’язково приїде, але ні слуху, ні духу її не було. Згодом взагалі почала придумувати відмазки,бачте, в мене роботи багато, я зайнята…

Як мені було прикро за дитину. Северин був дуже засмучений, а з його очей сльози не зникали. Навіщо так вчиняти з рідною кровинкою, яка ще й сильно занедужала? Чому вона завдає стільки горю своєму сину? Хлопчик ні в чому не винен! Коли Северину стало краще і він пішов в школу, то Таня приїхала просто до навчального закладу та забрала у неї ключі від їхньої квартири. Я навіть не уявляю, що в той момент відчував хлопчик. 

Северин від нас з чоловіком кривого слова не чув про свою маму. Ми ніколи не налаштовували його проти неї. Та він хлопець кмітливий, сам все розумів. 

Мені ніколи не зрозуміти, чому Таня так вчинила. Як можна так ставитися до рідної дитини? Навіщо використовувати сина у своїх цілях? Для того, щоб створити неприємності і проблеми колишньому чоловіку? Як до неї не доходить, що вона в першу чергу травмує дитину і її психіку?

Оцініть статтю
To-Day
—Якщо не дасиш грошей, то я привезу сина тобі і виховуй його тепер сам! – зі злістю заявила колишня дружина моєму чоловіку