Як мудрій жінці вдалося врятувати свій шлюб

Ілона, моя шкільна подруга, пішла працювати в ІТ-фірму. Вона була дуже привабливою, кмітливою, з почуття гумору, а ще мала шикарну фігуру. На неї зразу кинув око директор. Різниця у віці в них була десять років. Він був одружений, мав трьох дітей. З дружиною в шлюбі вже давно, ще зі студентських років.Між ними моментально закрутився службовий роман. Вона не хотіла зруйнувати сім’ю, бо знала, що він зі своєю дружиною живе вже багато років. Та директору очі засліпило кохання до Ілони: дарував їй розкішні подарунки, вводив по елітних ресторанах, навіть за кордон звозив, прикриваючись відрядженням. Він часто знімав кімнати в готелі, де вони проводи дні і ночі.

Тільки б сліпий  не побачив, що між ними пробігла іскра. Навіть дружина догодавувалася про їхній роман. Сам директор зізнався в цьому моїй подрузі. Та його законна дружина не влаштовувала сцен ревності, не закатувала істерик чи скандалів, нічогісінько. 

Директора почали гризти докори сумління. Він про це розказав Ілоні. Жінка ж його вибрала хорошу стратегію: вона записалася в тренажерний зал, скинула зайві кілограми, підтянула тіло, зробила нову стрижку та разом зі стилістом оновила гардероб. Вона зробилася ще більш привабливою та жіночною, хоча і до того їй нічого не бракувало, вона завжди була красунею. 

А далі жінка зробила хитромудрий крок. Через три місяці зради чоловіка, коли вся романтика вивітрилася, вона влаштувалася до них у фірму офіс-менеджером. 

Згодом стосунки директора і молодої коханки почали псуватися, пристрасть минул, а його жінка в цей час цвіла і пахла, була такою люб’язною та щирою. Директор почався задумуватися над, навіщо йому взагалі ця Ілона.  

Кінцем їхнього роману стала спільна поїздка на ділову зустріч, вони туди поїхали в трьох. Жінка влаштувала все так, що під час обіду з партнерами директор і коханка остаточно посварилися. Ілона влаштувала таку сцену, чому на неї спихнули всі провини, що все несправедливо і як він сміє при всіх кричати на неї, вони ж коханці. Якою ж дурепою вона виглядала на фоні врівноваженої та мудрої жінки. 

Після зустрічі директор остаточно розірвав стосунки з Ілоною, сказав, що він кохає дружину. Через декілька днів її викликали на роботу і повідомили, що її звільнено.  

Ось такий щасливий кінець чекав на жінку, яка доклала всіх зусиль, щоб врятувати свій шлюб від краху. 

Так, ця історія є прикладом того, як повинна вчиняти мудра жінка аби зберегти сімейне щастя. Ніхто не знає, скільки ночей проплакала в подушку ця жінка, скільки всього вона стерпіла, скільки болю пропустила через своє серце, та в кінці вона отримала такий подарунок. Варто завжди боротися за своє щастя і не давати емоціях брати верх над розумом, ні в якому випадку.

Оцініть статтю
To-Day
Як мудрій жінці вдалося врятувати свій шлюб