— Втікай від неї, Вадиме! Вона якась неадекватна! Точно тобі не пара!

Мене звати Віра, мені 27 років. Я заміжня, ми з чоловіком виховуємо сина, якому вже минуло три роки. Незабаром у нас народиться ще одна дитина. 

З Вадимом познайомилися на дискотеці. Одразу між нами виникла симпатія. Почали зустрічатися, а потім і узаконили наші стосунки.

Та несподівано для себе, я зрозуміла, що вибрала собі в чоловіка не ту людину. Вадим виявився дуже прив’язаний до мами, як кажуть, мамусин синочок.  До того ж він такий ледар. Його мама постійно капає йому на мізки, а він слухає її, незвертаючи увагу на мої слова та думки. Вона постійно вказує нам, що робити, лізить з ідіотськими порадами. 

Після роботи Вадим засідає в гаджети: гортає соцмережі, грає в приставку, дивиться футбол. Бачте, на роботі замучився, треба відпочити. Я давно вже вийшла з декрету, окрім роботи, встигаю завести і забрати Павлика з дитячого садка, закупляю продукти, прибираю, перу, готовлю їсти. Чоловік палець об палець не вдарить, щоб мені допомогти. У мене зовсім немає сил, а особливо зараз, коли термін вагітності вже досить великий. 

 А ще свекруха часто навідується і командує мною. На її думку, це нормально, що її син не допомагає мені з домашніми клопотами. Заявила, що я нікудишня господиня. Випала мені змогла почути розмову чоловіка і свекрухи, то вона йому таке на мене наговорила, що  я погана, не смачно готую і дуже мало заробляю. 

Мене переповнювала злість. Як їй язик повернувся таке сказати? Я вирішила, що нам з чоловіком варто серйозно поговорити з свекрухою. Тому ми поїхали до неї в гості.  Тільки-но ми переступили поріг, як вона почала кричати, як не в собі. Згодом таке сказала синові: 

— Втікай від неї, Вадиме! Вона якась неадекватна! Точно тобі не пара! 

Я щиро надіялася, що Вадим заступиться за мене. Але дива не сталося. Він мамі слова кривого не скаже. Я розвернулась і пішла, а вони з мамою попивали чай і їли тістечка.  

Як далі складеться наше сімейне життя, я не й гадки не маю. З свекрухою зараз взагалі не розмовляємо. Якби я не була вагітна, то, напевно, б подала на розлучення. В мене просто немає ні сили, ні терпіння жити з таким чоловіком і його ненормальною мамою. Я зайшла в глухий кут, не знаю, як мені вчинити.

Оцініть статтю
To-Day
— Втікай від неї, Вадиме! Вона якась неадекватна! Точно тобі не пара!