У нас з дівчиною прекрасні стосунки, але її плани заводять мене у глухий кут

Мені всього 24 роки. Я молодий хлопець, який тільки закінчує навчання в університеті і має амбітні плани на майбутнє. Я зустрічаюся з красивою та милою дівчиною. Вона страшна від мене на два роки,зараз їй 26. Наші відносини тривають вже два роки, що не може не тішити. До цього ні у мене, ні у неї не було серйозних стосунків. Ми один у одного перші. І у сексуальному плані також. У нас з нею багато спільного – і я, і вона інтроверти, не любимо гучних вечірок та великих компаній. Ми живемо окремо, кожен зі своїми батьками та наші будинки зовсім поруч. Якщо стається якась непередбачувана ситуація, то ми завжди прибігаємо один одному на допомогу. Зустрітися також можемо в будь-яку годину дня і ночі. Ми обоє не вживаємо алкоголю та не палимо, маємо схожі плани на майбутнє. На диво, у нас чудове взаєморозуміння, та й інтимне життя у нас прекрасне. Але є одна проблемка…Дрібниця, яка все псує.

Дівчина мріє про велике весілля. Каже, що їй вже 26 років, а час так швидко пливе. І все частіше вона заводить розмову про весілля. Понадивлялася на своїх однокласниць, які одружилися у ранньому віці через те, що були вагітні, а їй не по собі від того, що вона в дівках засиділась. Дуже на мізки давить. 

В мене є трішки інші плани щодо цього. Я тільки почав будувати свою кар’єру. Ще не закінчив університет, як знайомі кличуть на роботу в їхню фірму. Вакансія хороша, заробітна плата стабільна і досить непогана. Можна буде взяти кредит на квартиру і покинути батьківське  крило, перебратися у власну квартиру. Ось такий мій раціональний погляд на майбутнє

А якщо одружуватися зараз, то виникає декілька нюансів. Треба з’їждати від батьків і орендувати квартиру. А ціни зараз на них ого го. Тоді виходить, що одну зарплату будемо витрачати на сплату оренди і комунальних рахунків, а другу на продукти, побутову хімію та час від часу, якщо будуть зайві кошти, ходити розвіятися в кіно, кафе чи на концерт. Хіба це назвеш щасливим життя?  

Останнього разу наша розмова, яка була про весілля, переросла у скандал. Вона наголошує на тому, що сім’я не може бути перешкодою для побудови хорошої кар’єри. Якщо я її люблю, то чому я так відтягую з реєстрацією наших стосунків? Вона запевняє, що буде для мене підтримкою і опорою, ніколи не буде дорікати за нестачу грошей чи те, що я багато часу приділяю роботі. Ми разом здолаємо будь-які труднощі і доб’ємося успіху. 

Вона зовсім мене чує чи робить вигляд, що не чує. Вперта, як віслюк. Ми через це скандал ледь не розірвали наші стосунки. Обоє роздратовані від того, що ніхто з нас не хоче йти на компроміс. Слава небесам, через кілька днів, ми з нею все спокійно обговорили. Ще раз висловилися, які моменти нас найбільше турбують і як будемо будувати наше спільне майбутнє. Домовилися, що весілля може поки зачекати. Не знаю, що вплинуло на її рішення: страх залишитися самій, мої правильні думки чи нарешті зрозуміла, що думала лише про себе. 

Та я помітив, що ця тема ще досі турбує мою дівчину. Вона постійно про щось думає. Це помітно одразу, в людини змінюється поведінка і настрій. Мені стає лячно через те, що вона може кинути мене. Закрадаються думки, що вона у найближчий час вона вийде заміж за першого зустрічного чоловіка. Не тому, що вона щиро полюбить його, а так для галочки. Я ж знаю, що в мене ідеальна дівчина. А той поганець навіть мізинця її вартий не буде. Мене аж злість бере, коли я прокручую в голові цю картину. Моя дівчина кохає мене, я в цьому впевнений, тому ймовірність, що вона піде від мене, маленька. Але хвилювання присутні.  Я дуже хочу, щоб наші мрії та плани на майбутнє здійснилися, стали реальністю. Але для цього треба запастися терпінням, прикладати максимум зусиль і часу. 

Я розумію, що сам собі придумую проблеми. Але ліпше бути готовим до такого повороту подій.Останнім часом наші стосунки стали холоднішими, ми вже менше довіряємо один одному. Це почуття витає у повітрі і ми обоє це помічаємо. 

Можливо, я глибоко помиляюсь?Невже я прийняв неправильне рішення і потрібно було погодитись на це весілля?Буду вдячний за ваші поради.

Оцініть статтю
To-Day
У нас з дівчиною прекрасні стосунки, але її плани заводять мене у глухий кут