Сусідка-скандалістка: спочатку пересварилася з усім будинком, а тепер вимагає допомоги

Чотири роки тому в нашому будинку на другому поверсі продавалась квартира. Придбало її молоде подружжя. Лише через рік ми дізналися, що жінку звати Люда, а чоловіка Іван. 

Люда була геть не привітною. Завжди ходила з гордо піднятою головою і нічого не помічала. Поводила себе, неначе королева, і слова доброго нікому не скаже, не гідні ми цього. 

Минулого року у них народилася дитина. Іван зранку і до самої ночі був на роботі. Відповідно, Люда сиділа вдома з дитиною. Вона часто проводила час на свіжому повітрі з немовлям на майданчику біля нашої багатоповерхівки. Ми вже цілий рік потерпаємо від цієї Люди. Вона встигла з усіма пересваритися. З кожнісінькою людиною, яка живе в нашому будинку. Її дратує те, що наші діти голосно сміються та бавляться, коли її дитина спить у візочку. Вона так свариться з дітьми, аж вуха в’януть від тих слів, а з нами та й поготів.  

Думали навіть, що у неї гормональні збої після вагітності і через це вона роздратована. А може, дійсно, просто в людини характер такий. Але нам усім в печінках сидить ця Люда і її докори.  

Нещодавно трапилася така подія. Люда поверталася з магазину та мала при собі великі та важкі пакети. Половину пакетів вона поставила у дитячий візочок, але він не витримав такого навантаження і у нього відлетіло колесо.  

Весь двір чув, який поганий виробник, які не якісні візочки він виробляє. Але, якщо подумати, то ця річ призначена не як грузова машина, а для того, щоб у ній возити дітей. 

Люда почала збирати всі продукти, які розсипалися і з претензіями дивитися у нашу сторону. Через кілька хвилин на весь на двір, як загорлане: 

Чого баки витріщили? Весело вам? Не хочете допомогти, чи вам цікавіше сидіти і дивитися, як бідна жінка несе важкі сумки. Ану негайно встаньте з лавок і допоможіть мені! 

— Ніхто тобі допомагати не буде! Так і знай! Треба було раніше думати, коли кричала на наших дітей та влаштовувала скандали на весь двір! Як ти ставишся до людей, так і вони до тебе! Закарбуй собі це в пам’яті! – не витримала і відповіла я.

Люда, як глянула на мене, то мені аж зле стало. Потім зібрала свої покупки і поспішила додому.  

Ні одна людина не простягнула їй руку допомоги. Знаєте, нас через це не мучать докори сумління. Вона ж нами навіть не рахувалася, дивилася на нас, як на порожнє місце. Чому це ми мали їй допомагати? 

Оцініть статтю
To-Day
Сусідка-скандалістка: спочатку пересварилася з усім будинком, а тепер вимагає допомоги