Подарував дочці на весілля квартиру. Тільки згодом до мене дійшло, що я зробив велику помилку

У мене була прекрасна дружина: красива, турботлива, розумна. Ми прожили разом двадцять три роки. Це були найкращі миті мого життя. Та нещодавно її життя забрала страшна недуга. Ми разом виховали доньку. 

Коли дружина була жива, то запропонувала купити ще одну квартиру, щоб здавати її в оренду і мати додатковий дохід. Що там тої пенсії – мізер. Говорила, що здавши квартиру, завжди грошики будуть капати та  якщо настануть скрутні часи — її завжди можна продати. Нерухомість це завжди добре. Наталя, наша дочка, вже нехай сама подбає про власне житло.  

Коли Наталя погодилася на пропозицію руки і серця свого хлопця, то в честь весілля я подарував їм другу квартиру, навіщо їм тинятися по зйомних. Та згодом я про це дуже пошкодував. Я завжди думав, що моя дочка має клепку в голові, а вона таке натворила.  

Після того, як я переписав квартиру на неї, вона просто-напросто продала її, а за ті гроші купила новенький мерседес. 

Де ж ви збираєтеся жити, Наталю? — запитав я. 

Ой, тату, та ми на нову квартиру легко заробимо, а зараз переб’ємося зйомною. Ми з чоловіком завжди мріяли про власне авто. У нас ще залишилося пару тисяч, то ми разом з Антоном вирішили полетіти  в Туреччину. Ми давно заслужили на гідний відпочинок. 

Сказати, що я перебував в шоковому стані, це нічого не сказати. Думаєте, вони довго проїздили на тій машині? Та яке! Через три місяці зять потрапив в аварію, а авто перетворилося на шмат металобрухту. Добре, що Наталя не постраждала. Згодом дочка дізналася, що її Антон завів коханку і кинула його. 

У Наталі не було іншого виходу, як переїхати до мене. Вона ж бо залишилася без чоловіка, квартири та машини. 

Оцініть статтю
To-Day
Подарував дочці на весілля квартиру. Тільки згодом до мене дійшло, що я зробив велику помилку