Микита по вуха закоханий у Уляну, а вона завагітніла від іншого

Ще з шкільних років, як тільки-но Микита переступив поріг першого класу і побачив Уляну, то по вуха закохався. Спочатку він малював їй малюнки, потім ділився цукерками, а в страших класах водив на побачення і дарував шикарні букети. Сам ж Микита був байдужий Уляні.

Закінчивши школу Уляна вступила навчатися в місцевий інститут, туди ж пішов вчитися й Микита. Він був готовий гори звернути, аби бути поруч з коханою. Уляна була хитрою дівчиною, тому використовувала Микиту в своїх цілях. Бачила, що хлопець до неї не рівно дихає і як тільки потребувала чоловічої допомоги завжди зверталася до хлопця. 

Їй до душі припав Володя. Він був справжній красень, всі дівчата інституту мріяли з ним зустрічатися, але він вибрав Уляну. Дівчина просто світилася від щастя. Вони багато часу проводили разом: гуляли, ходити в кафе та дискотеки, а коли відбулася чергова сварка Уляна бігала плакатися Микиті. Минуло три місяці з початку відносин Володі і Уляни, як дівчина дізналася, що чекає від нього дитину. Вона одразу повідомила про це Володі. Хлопець не очікував такого повороту подій, просто не був до цього готовий. Він сказав Уляні, що йому треба подумати, а сам кинув інститут і втік служити в армію.

Весь цей час Микита був поруч, заспокоював Уляну і обіцяв, що допоможе виховати дитину. Мама дівчина також була за те, щоб Микита одружився з Уляною. Вони взяли фіктивний шлюб.

Микита спілкувався з дочкою Уляни, неначе з рідною.

Через деякий час до Уляни дійшло, що саме за таких надійних та турботливих чоловік потрібно виходити заміж. 

Микита робив усе не покладаючи рук: і гуляв з дитиною, прибирав в хаті, займався ремонтом. Готував Уляні вечерю, коли та змучена поверталася з навчання, а самого ранку її завжди чекала ароматна кава та смачні млинці. Вони почали жити, як справжня сім’я. Згодом у них народилося ще двоє діток, та Микита ніколи не ставився до дитини Уляни, як до чужої. 

Минуло вже багато років і зараз Микита та Уляна виховують шестеро внуків, якими дуже тішаться. Самі ж вони живуть в мирі та любові, не розуміють, чи змогли б колись жити один без одного. 

Оцініть статтю
To-Day
Микита по вуха закоханий у Уляну, а вона завагітніла від іншого