Ілона народила дитину та залишилася її просто у роддомі

Немає нічого сильнішого, ніж мамина любов. Та це не завжди так. Бувають такі мами, яким це почуття абсолютно чуже!

Життя таке несправедливе. Є жінки, які мріють народити дитину, але безплідні, а є жінки, які не бажають стати матерями, хоча Бог дарує їм цю можливість. Але така штука – життя, іноді дуже жорстоке. Та найбільше кров’ю обливається серце, коли бачиш, як мама залишає свою дитину, як відмовляється від неї. У них немає материнського інстинкту.

Моя історія сьогодні буде про мого друга дитинства Тараса і про те, як склався його життєвий шлях.

Тарас – успішний бізнесмен, має свою мережу крамниць, які приносять йому гідний прибуток. Він порядна людина, але одружуватися в найближчий час не планував. Та тут, на одному світському заході доля звела його з красивою дівчиною. Вони одразу закохалися один в одного і почали зустрічатися. Згодом пішли разом до алтаря. Тарас відчував, що саме час будувати свою сім’ю. І був дуже радий, що йому на шляху трапилася така дівчина. 

Та, як з’ясувалося вони з Олесею мають зовсім різні погляди на сімейне життя. Олеся хотіла подорожувати світом, купувати люксовий одяг та технічні новинки, словом, кайфувати від життя. Займатися хатніми справами їй зовсім не хотілося. Вона не прибирала, не прала, не готувала їсти.

Навіть найняли хатню робітницю, яка все це робила замість Олесі.

Їжу вона, або купляла вже готову в супермаркеті, або замовляла доставку, або вимагала Тараса замовити столик в ресторані.Кому сподобається таке сімейне життя? От і Тараса це не влаштовувало, тому у них з Олесею часто траплялися сварки та скандали. 

Через ти місяці Олеся дізналася, що чекає дитину. Але вона одразу повідмила чоловіка, що ця дитина не є для неї бажаною, що вона хотіла зробити аборт, але термін не дозволяє. Весь період вагітності Олесі, вони з Тарасом жили, як чужі люди, просто сусіди по квартирі. Та чоловік дуже переживав за дитину, надіявся, що зможе з Олесею зберегти сім’ю. Сподівався, що після народження дитини у дружини прокинеться материнський інстинкт. 

На жаль, дива не сталося.

Народивши дитину, Олеся залишила її в роддомі. Сказала, що вона їй не потрібна. Тарас не зміг пробачити такий вчинок дружини, тому подав на розлучення. Свого синочка, якого назвав Устим, чоловік забрав з лікарні. Він дуже любить свого сина. Виховувати і доглядати дитину Тарасу допомагає його мама. А сама Олесі ні разу не зателефонувала, навіть не прийшла подивитися, як росте її чадо. Ніби не вона цю дитину виносила і народила. Минуло кілька років. Тарас розвивав свій бізнес, а Устимчик ріс на радість татові і бабусі. Такий мужній був, смілий, справжній козак! 

Через деякий час Тарасу усміхнулася доля і він зустрів хорошу жінку, полюбив її всім серцем і запропонував вийти за нього заміж. Вероніка погодилася, прийняла Устима, як свого рідного сина, а згодом народила Тарасові близнюків.

Тарас і Вероніка зараз живуть, як у Бога за пазухою. Все у них просто чудово. 

А що сталося з Олесею? Якою була, такою і залишилася. Міняє чоловіків, як шкарпетки і вимає від них лише дорогі подарунки. Материнська любов в ній ще досі спить. Та Тарас, ні бачити, ні чути її не хоче. Великого болю вона йому завдала.

Зараз у нього все склалося просто прекрасно: у нього жінка-красуня та троє дітей, яких він любить всім серцем.

Оцініть статтю
To-Day
Ілона народила дитину та залишилася її просто у роддомі