Дружина має свого чоловіка за порожнє місце

Працюю я дизайнером інтер’єру. Одна молода жінка найняла мене на роботу, щоб я облаштувала їхню квартиру. Зустрілися ми у цій таки квартирі. Жінка була з чоловіком і маленькою дитиною. 

Це житло вони коли зовсім нещодавно і хочуть, щоб все у ній було стильно і сучасно. Жінка була доглянутою, одягнена в брендовий одяг. А її чоловік виглядав неохайно: небритий, в старому спортивному костюмі. На руках він тримав маленького сина, який відмовлявся злазити з рук тата. 

Жінка зробила мені екскурсію квартирою і розповіла, що і де вона хоче зробити. З найменшої кімнати він вирішила зробити дитячу. Як на мене, це трохи дивно. 

Хотіла щось сказати, але я вирішила тримати язик за зубами. 

Потім вона почала розповідати, що їй в потрібна велика гардеробна у вітальні. У спальні повинні були штори тільки лавандового кольору. Холодильник і все кухонна техніка мають бути найсучаснішими. А також на кухні повинен бути невеликий стіл, за яким вся сім’я буде збиратися на вечерю. 

Розглядали ми квартиру десь до двох годин. За весь цей час я з уст чоловіка клієнтки я не почула жодного слово. Тому вирішила сама запитати:

— Можливо, у вас є якісь побажання? Чи хочете внести якісь зміни? 

Чоловік не встиг і рота відкрити, як його жінка відповіла за нього: 

— Які зміни він може внести? У нього немає відчуття стилю! 

Я помітила, що чоловіка засмутили ці слова. Він опустив голову і мовчав. Додому я йшла з важким серцем. Мені стало прикро за цього молодого чоловіка. Дружина має його за порожнє місце. Навіщо вона виходила заміж? Невже, щоб принижувати чи щоб не залишитися старою дівою?

Я вирішила відмовитися від співпраці з цим клієнтом. Квартира має бути тим місцем, де всім членам сім’ї добре та затишно. Хіба я не права?

Оцініть статтю
To-Day
Дружина має свого чоловіка за порожнє місце