Бабуся подорожує заморськими країнами, а дочці та внукам зовсім не приділяє увагу

Рідна донька ображається на свою матір за те, що вона вирішила пожити в своє задоволення. Дуже багато собі дозволяє. Але вона на своїх плечах виростила трьох дітей, тепер прийшла її черга відпочити і жити на широку ногу. Донька не може з цим змиритися, ходить з кислим лицем і бурчить на маму. 

 

Дочка навіть підрахувала, що мама більше чотирьох разів на рік подорожує за кордон на відпочинок. А вона зі своїм чоловіком та дітьми навіть на наше море поїхати не може. Мама ж її тільки те і робить, що полює на гарячі пропозиції від турфірм, коли знаходить, щось гідне, то не вагаючись погоджується, пакує валізи і наступного дня вона вже в Італії або Іспанії, Туреччині або Єгипті, Болгарії або Чорногорії. Вона також відвідала майже усі країни Європи, а також побувала навіть в Дубаях. 

Хіба це погано, коли жінка на склоні літ вирішила красиво прожити свої останні дні? Донька категорична щодо цього і постійно докіркає мамі за це. Вона надіється, що старенька отямиться, що вона згадає, хто вона: мама і бабуся та почне допомагати родині. Нехай їздить по за кордонах, та може зі собою внуків взяти, щоб вони світ побачили. 

Зараз часи вже не ті. Майже ніхто із бабусь не дотримується “совєтського” стилю виховання, вони не тащуть на своїй спині дітей та онуків до останнього свого видиху. Зараз пенсіонери наслідують західну культуру  — розуміють, що іншої нагоди розслабити, помандрувати та пожити в своє задоволення, більше не буде. І так все своє життя гарували на роботах, щоб у дітей все було, тому тепер мають повне право пожити для себе.  

Цікаво, як буде себе поводити ображена на рідну маму донька. Невже вона пожертвує своїм відпочинком, бажаннями, мріями і присвятить останні дні свого життя вихованню внуків? Невже, вона, так як і її мама, не захоче пожити трошки для себе?

Оцініть статтю
To-Day
Бабуся подорожує заморськими країнами, а дочці та внукам зовсім не приділяє увагу