Свати постійно докучали доньці і зятю, аби вони домоглися обміну моєї 3-кімнатної квартири на свою квартиру-студію

Коли наш син повідомив нам, що збирається зробити пропозицію своїй дівчині і вони хочуть зіграти гучне весілля, то ми дуже зраділи. Одразу сіли, підрахували свої заощадження і вирішили подарувати молодим квартиру-студію.

Достатньої кількості грошей не вистачало, тому чоловік виставив на продаж свою машину, покупець з’явився моментально. 

Весілля добре відсвяткували, подружжя одразу переїхало жити в свою нову квартиру, а от свати дивилися на нас з певною заздрістю, гадали, що ми гроші лопатою гребемо, якщо такі дорогі подарунки робимо. Дочці вони майже не допомагали фінансово, але постійно наговорювали на нас. 

На жаль, через три роки, мій чоловік відійшов у вічність, а свати почали діяти ще активніше. 

Вони постійно докучали дочці та зятю, щоб вони домоглися обміну моєї трьохкімнатної квартири на свою квартиру-студію, бо свасі і в маленькій квартирі буде нормально. 

Син старався пояснити їм, що мені зараз не до обміну, та  й звикла я до квартири в якій прожила майже все життя. Та свати не здавалися. Невістка також старалася батьків переконати залишити мене і моє житло в спокої. 

Все це закінчилося після того, як я їм зателефонувала з пропозицією покращити умови проживання подружжя: обміняти їхню чотирьохкімнатну квартиру на маленьку однокімнатну. Заявила, що їм там місця з головою вистачить. 

Зараз ми не спілкуємося, але надокучливі ріелтори майже щодня дзвонять до мене з вигідними пропозиціями.

Оцініть статтю
To-Day
Свати постійно докучали доньці і зятю, аби вони домоглися обміну моєї 3-кімнатної квартири на свою квартиру-студію