Сусідка порадила дочці якнайшвидше переїжджати від нас, бо живучи з нами, вона ніколи не стане багатою

Я  з чоловіком у шлюбі вже більше двадцяти років. Живемо в мирі та любові, не сваримося. Обоє працюємо: я – кухар, а чоловік – електрик. Маємо дочку, їй якраз виповнилося 18 років. Називається Оксана, студентка, живе з нами і навчається в університеті. 

Заробляємо ми небагато, але ми ніколи не відчували скрути. Одягаємося нормально, є дача і машина. Щороку їздимо відпочивати, правда не закордон, а на наше рідне море. 

Нам з чоловіком подобається жити на дачі, тому більшу половину року ми проводимо там. Вже, коли настає зима, то ми повертаємося в місто  – в нашу квартиру. 

Нещодавно, у сусідньому будинку з’явилися нові власники. Жінка, видно, що заможна. Зробила собі ремонт, їздить на іномарці. Непривітна, з нами вітається через раз. А от з Оксаною вона подружилася. І вирішила настанови читати нашій дочці. Почала про нас лихословити, бачте, аура у нас, як у  бідняків.  

Порадила нашій доньці якнайшвидше тікати від нас, бо живучи з нами, вона ніколи не стане багатою. 

Як же нам прикро чути такі слова від рідної доньки. Ми для Оксаночки все робили, ні в чому не відмовляли.

Так, ми не мільйонери, але й не жебраки. Нормально заробляємо. Чоловік нестерпів і вирішив поговорити з сусідкою аби вона перестала доньці баки забивати дурницями.  Що з того вийшло, я не знаю і тепер дуже переживаю, щоб сусідка часом не влаштувала скандал на всю округу. 

Оцініть статтю
To-Day
Сусідка порадила дочці якнайшвидше переїжджати від нас, бо живучи з нами, вона ніколи не стане багатою