По-дружньому запропонував викопати криницю, а витрати поділити. Пропозицію не прийняли, але тепер постійно просять воду. Довелося провчити сусідів

В селі, в домі, де виріс я і  ще дотепер живе моє мама, вирішив викопати криницю. Мама вже старенька, сил в неї мало аби ходити по воду до місцевого джерела. Аби зменшити витрати я по-дружньому запропонував сусідам викопати одну криницю на два подвір’я. Спочатку вони погодилися, ми навіть місце вибрали, але потім відмовилися, тому що їм не вистачає грошей. 

vdalo.info

Я людина добра, поставився до всього з розумінням: запропонував їй свого роду відтермінування – мають три місяці аби віддати борг. Але я знову почув відмову і сусіди сказали, що будуть брати воду з джерела, це й не так далеко. 

Криниця нарешті готова. Мама так тішилася. Згодом я дізнався, що сусідки частенько приходять до мами і просять набрати води з криниці. Дійшло до того, що брама у двір не закривалася і сусіди щоденно приходили до мами і набирати повні відра води. Халява, як не скористатися. 

Приїхав я знову до мами в гості і намірився поговорити з сусідами. Моє рішення буде категоричне: або платите за воду, або припиняєте її набирати. І тут сусідка заявляє мені, що я скупий і безсовісний. Ні, мені не шкода води, але тут справа принципу. Платити вони не хочу, ходити їм недалеко, а насправді випрошують воду в немічної літньої людини. Нема на то ради! Через відкриту браму кури частенько втікають, а ще постійно шум і гамір з їхнього двору, ні хвилинки мамі відпочити не дадуть.

Та й бідними їх не назвеш. Нещодавно євроремонт зробили, купили нову машину. Вони хоч і переїхали недавно, але ми одразу знайшли спільну мову. Завжди добре спілкувалися, поки не сталася ця ситуація. 

Через день сусідка знову прийшла по воду. Набираючи її, почала скаржитися на те, яка моя мама скупа. Як же засмутилася мама. Їй через стало погано, тиск підскочив. Я відпросився з роботи і моментально приїхав аби заспокоїти маму.

gorodinfo.org.ua

Моєму терпінню прийшов кінець. Я купив замок і повісив його на криницю. Мамі віддав ключі і строго заборонив комусь його давати. Побачивши, що криниця закрита, сусідка пішла з порожніми руками. Але це ще не все. Я звернувся до дільничного з проханням, щоб він припинив ці непрохані походи в батьківську хату. Після цього сусіди перестали бути такими наглими. Правда мама дуже переживала через сварку з ними, але тепер хоч не відчуває дискомфорту від їхніх частих візитів.  

Оцініть статтю
To-Day
По-дружньому запропонував викопати криницю, а витрати поділити. Пропозицію не прийняли, але тепер постійно просять воду. Довелося провчити сусідів