Одна зневажлива вчителька круто змінила життя хлопця

Ця історія трапилася в одному невелику поселенні Закарпаття. Жив там хлопчик, якого звали Юра. Навчався в школі, правда з успішністю проблеми були, зате футболістом був чудовим.

Важко йому давалася математика. Ще й вчителька не злюбила його. Але от за що – незрозуміло? Через те, що задачу розв’язати не міг? Таке враження ніби він цим її ображав.  

Вчителька математика часто сварила Юрка за погано написану контрольну. Викличе до дошки і як почне відчитувати за низькі оцінки. Хлопцю завжди некомфортно було, стоїть з опущеними очима і слухає, як зауваження вчительки і насмішки однокласників.

Цього дня сталася така ж історія. Стоїть Юра перед усім класом, а всі навколо насміхаються. А вчителька в цей час вогню підкидає, бачте нічого путнього з нього не вийде, роботи нормально не йде, прийдеться жебракувати. Як шкода, що матері немає серед живих, от вона б виховала сина, як треба і за успішністю б слідкувала. Юра не проти такого покарання, лиш б мама  жива була і здорова. Але мами вже більше року немає, підхопила сильну застуду та й згоріла за декілька днів

На Юру тепер впало багато обов’язків, батькові помагає: дрова нарубати, в хаті прибрати, їсти приготувати. Адже крім нього в дома ще троє діток є, всі дівчата ще й до того молодші від нього. Та вчительці байдуже до цього. Вона не дуже то й хотіла зрозуміти в якому становищі опинився хлопчик. Можливо, в неї характер такий, паскудний.  

Після останніх слів про рідну матір Юра не міг стримати сліз, розплакався і втік з класу. На вулиці пізня осінь, а він в тоненькому светрику по вулиці біжить. Ноги його самі привели до місцевої річки. 

Побачив хлопець, що на берегу стоїть дівчина на колінах, кричить і плаче, що не може дістати сестру із води. Вона намагалася, але сил не вистачило.Річка гірська, течія шалена. В одну мить рука сестри вислизнула і вона під воду пішла. Юра ні хвилинки не сумнівався, зняв взуття і стрибнув у воду рятувати дівчинку. Він зумів! Врятував! 

З води витягнув та й поніс дівчину на руках в село. Босий, мокрий до кісток. Ніс маленьку, доки людей не зустрів, тоді сили його покинули і він впав додолу. 

Через деякий час йому стало краще, в лікарні за ним добре доглядали і відпустили додому здоровеньким. 

А от нещодавно, начальник поліції Юрі при всьому селі грамоту вручив ще й велосипед новий подарував за відвагу і честь. Сказав, що таких, як Юра не вистачає в рядах поліції і запросив на службу. 

Тепер в хлопчини є ціль в житті. Не всім ж бути професорами та вченими. Хто людей рятувати буде, як не такі мужні та сміливі юнаки?

Оцініть статтю
To-Day
Одна зневажлива вчителька круто змінила життя хлопця