Минулого вечора до мене без попередження прийшов друг мого чоловіка

Я й подумати не могла, що в моєму житті станеться така мелодрама.  У мексиканських серіал такого не побачите. 

Минулого вечора до мене без попередження прийшов друг мого чоловіка. Колись вони обоє залицялися до мене, але я вибрала Петра, ми вже одружені три роки. Гадала, що друг чоловіка втихомирився, тим паче, коли він нарешті одружився. Та недавно я дізналася, що він кинув дружину. І тут він приходить до мене, ще й з шикарним букетом троянд, мені такого в житті не дарували. 

Ми з чоловіком ледве зводимо кінці з кінцями, грошей не вистачає, ще й потрібно віддати борги за квартиру. Втомлює таке життя, часто навідують депресивні думки. Петро не відразу здогадався про наміри друга, а той скористався моментом та вивів мене у двір будинку. Мене ще не покинув шок, як тут друг протягує путівки на Балі, запрошує в свій Lamborghini, аби відвезти в аеропорт. 

Я ніколи не зраджувала чоловіку, навіть в думках не було. Я кохаю його, але постійне життя в скруті мене виснажує. 

Друг запросив мене їхати з ним, бо впевнений, що я гідна кращого життя. Раптом мій чоловік також вийшов на вулицю. Поглянула я на свого чоловіка і усвідомлювала, що ніяк не наважуся розповісти йому про те, що вагітна від нього.

Я ввічливо відмовила його другу, повернула букет та путівки і ледь стримуючи сльози обійняла чоловіка. Сказала, що ми обов’язково злітаємо на Балі всією сім’єю: я, ти і наша дитинка, яке живе в моєму животі. 

Чоловік був на сьомому небі від щастя, він міцно обняв мене і на руках заніс до квартири

Звісно, я розуміла всю складність ситуації. В ту мить моє життя могло кардинально змінитися, я б могла собі купляти брендові речі, вечеряти в елітних ресторанах і отримувати дорогі подарунки. Але я свідомо вибрала інше життя. Не знаю, як все складеться, але я готова докладати максимум зусиль, щоб його покращити.

Дитину повинен виховувати рідний батько, але якщо подумати моя дитина могла б навчатися в престижному університеті Європи, у нього було все, що він захоче, а також безхмарне майбутнє.

Але, хіба у цьому справжнє щастя? 

Оцініть статтю
To-Day
Минулого вечора до мене без попередження прийшов друг мого чоловіка