Моя сестра “застрягла” в кредитах, всі проценти сплачує наша мама, а мені потім годувати матір

Моя сестра Юля постійно бере кредити при цьому винна вони їх різним банках. До того ж всім дає мої контакти. Дістало вже. Тепер до мене постійно телефонують кредитори і вимагають погашення кредиту. Та що там я, наша мама всю свою мізерну пенсію тратить на те, щоб віддати борги доньки. А потім навіть немає за що продукти купити. Я не можу дивитися, як рідна мати голодує, тому й допомагаю їй. 

А Юля всю совість втратила. Вважає, що вона все робить правильно. Скільки разів ми з нею говорили: я і сварився,і вмовляв. Не доходить до неї. В мене вже терпіння закінчується. Я ж не заробляю мільйони, зарплата в мене середньостатистична. Все вирішив, що мамі більше нічого купляти не буду. 

А одного разу мама подзвонила і попросила про допомогу, а я їй відповів, що в мене самого виникли певні грошові проблеми. Важко було мамі відмовити, але я взяв в себе руки. І дотримався свого слова. Через тиждень знову телефонує мама і щасливим голосом повідомляє, що Юля принесла їй продукти і віддала гроші. В мене щелепа відвисла: цього просто не можу бути. Сестра і купила мамі хоч щось! Зазвичай все навпаки: Юля тільки й вимагає гроші. Отакої!

Але наступного ранку ситуація прояснилася. Юля знову взяла кредит. Рано мама тішитись почала. Скоро знову всю свою пенсію донечці віддасть, а сама не буде мати за що буханку хліба купити. Шкода мені матір, але сестру – вже не змінити. 

Оцініть статтю
To-Day
Моя сестра “застрягла” в кредитах, всі проценти сплачує наша мама, а мені потім годувати матір