Моя рідна дочка обдурила мене заради квартири: такої зради я не очікувала

Ми з чоловіком розійшлися після 18 років спільного життя. Нашій дочці Стефі вже 14 років, тому вона буде сама вирішувати з ким житиме після розлучення. 

У Стефи з батьком не найкращі стосунки, але чоловік пішов на хитрість: пообіцяв дочці купити велику квартиру, якщо вона наведе на мене наклеп в суді і тоді суддя прийме ріщення про те, що Стефа залишилася жити з чоловіком. Я зовсім випадково почула, як мій колишній говорив про це з донькою. Як він переконував її піти на таку підлість. Найжахливіше те, що Стефа не довго роздумувала над пропозицією батька. Вона відразу погодилася. 

Я була шокована такою змовою чоловіка і доньки. 

Я намагалася поговорити про це з донькою, але вона і слухати мене не захотіла. Перед моїм обличчям грюкнула дверима своєї кімнати і зробила вигляд, що зайнята –  вчить уроки.

Звісно, у мене немає змоги купити доньці квартиру. У мене залишилася лише ця, в якій ми зараз проживаємо. Чоловік переїхав жити до коханки. 

Тепер я розгублена. Не знаю, що робити. Я не очікувала такої ницості від доньки і чоловіка. Мені тепер ще доведеться платити аліменти Стефі. Навіщо колишньому мої копійки?

Не розумію, хоч вбийте. Він заробляє набагато більше, ніж я. Невже він просто знущається наді мною? Як мені далі жити після того, що сталося? Як жити, коли тебе зрадили найрідніші люди? 

Оцініть статтю
To-Day
Моя рідна дочка обдурила мене заради квартири: такої зради я не очікувала