Я вчителька і як же мені надокучають батьки моїх учнів

Я працюю вчителькою і як же мені набридають батьки моїх учнів. Вони дозволять собі телефонувати до мене у вечірний час, щоб запитати про домашнє завдання, бо їхня дитина забула записати.  

Їм наплювати на те, що в мене є маленька донечка, яку я довго вкладала спати і вони можуть її розбудити. Вони зустрічають мене в супермаркеті і починають розпитувати про успішність своїх дітей. І байдуже те, що я поспішаю додому аби приготувати чоловікові вечерю. 

Батьки моїх учнів часто просять мене про дивні послуги: щоб я, як вчителька математики і класний керівник, поговорила з вчителем української мови аби той їхній дитині не поставив погану оцінку. Бачте, дитина в неї хороша та все не встигає, ще на футбол і танці ходить. Чи є тут логіка і здоровий глузд? Думаю відповідь очевидна. 

Це ще дрібниці. Ми вчителі до такого готові. Але що стало для мене несподіванкою, це те, що батьки моїх учнів будуть відстежують мене в соцмережах, на різноманітних заходах, ба, навіть на вулиці. Все хочуть про мене знати. Моя сім’я і я перейшли на вегетаріанське харчування. Це наш особистий вибір. Я люблю готувати вегетаріанські страви і викладати рецепти на своїх сторінках в інтернеті. Та чомусь всі батьки думають, що я ненормальна і не годую свого чоловіків, йому ж м’ясо подавай. 

Через це вони вирішили, що я є представником певної субкультури ще й тому, що я слухаю іншу музику, аніж вони. З чого вони це взяли – для мене загадка? Я меломан, слухаю різну музику.

Ох, а що було, коли я виклала фото з відпочинку, де я в купальнику? Як мене тільки не називали, що я розпусниця, що для вчителя це неприпустимо. Невже я повинна одягати паранджу тільки для того, щоб їхні діти це не побачили. Можливо, вони більше не хочуть, щоб на мене не задивлялися їхні чоловіки, бо школярі зазвичай не сидять в Фейсбуці, вони більше в Інстаграмі “зависають”. 

Нещодавно трапилася ось така ситуація: я написала в Фейсбуці, що мені запав в душу фільм про італійських поетів. Діти дізналися, що я подивилася фільм про гомосексуалістів. Ну, звісно, вони це їм розповіли від їхні батьків, вони про це ще й вголос зачитали. На думку батьків, на своїй сторінці я маю розміщувати лише скромні сімейні світлини, кулінарні рецепти та новини про шкільне життя. 

Вже дістали зі своїми повчаннями. Як діти довідаються про те, що я пила пиво в пабі, якщо ви самі їм про це розкажете. Може одразу додайте до своїх історій і те, в яких позах ми з чоловіком займаємося коханням? Бо ж всі таємниці колись відкриваються! 

Оцініть статтю
To-Day
Я вчителька і як же мені надокучають батьки моїх учнів