Наша мама геть розум втратила: в своїй 75 років зібралася виходити заміж

Вже більше місяця ми з сестрою намагаємося переконати маму не виходити заміж ща цього старигана. А вона уперлась і стверджує, що вони кохають один одного і хочуть прожити останні роки свого життя щасливо. Цьому чоловікові вже 80 років. У нас з сестрою закралилася сумніви, можливо, він хочете нашу маму використати у своїх цілях

Ось у чому справа – цей дідо немає свого житла. Наша мама, добра душа, вірить йому і хоче прописати в своїй двокімнатній квартирі. Нам сказала, що це її квартира і що хоче, те з нею й робитиме. 

Цей старий колись мав два заміських будинків і одну квартиру. Та він всю цю нерухомість продам, а гроші віддам дітям. Собі купив невелику квартиру і облаштував дачу. Але й тут не все: та квартира, згідно з документів, належала не йому, а старшому онукові. Внук вирішив одружуватися і тепер забирає в діда це житло. Тому й вирішили діти “здихатися” дідуся і пошвидше женити. Знайшли йому чудову наречену з квартирою – нашу маму. А вона сліпо вірить йому. Всі наші слова щодо цього: що її використовують, що їй брешуть і що їй немає сенсу в такому віці виходити заміж – вона сприймає в штики. Уявляєте, вони збирають розписатися в РАГСІ і навіть влаштувати бенкет. Мама навіть весіллю сукню вибрала! Просто слів немає. Ми з сестрою пішли на компроміс – нехай вже живуть разом, але навіщо вся ця комедія з весіллям і святкуванням?!

Наша мама геть розум втратила. Ми перебуваємо в шоковому стані від того, що відбувається навколо. Навіщо взагалі одружувати людей після 60 років?Вважаю, що це потрібно заборонити законом.

Можливо, ви порадите: як врятувати нашу маму від фатальної помилки, яка може зруйнувати останні роки її життя?

Оцініть статтю
To-Day
Наша мама геть розум втратила: в своїй 75 років зібралася виходити заміж