Чоловік жорстоко провчив свою зрадливу наречену

Цю історію розповів мені мій знайомий. Він працює журналістом в одній з газет Риму. Вони писали про це в своєму виданні. Ось про що ця історія. 

Хлопець з дівчиною вирішили одружитися. Захотіли влаштувати гучне весілля, запросили понад 200 людей. Наречені розписалися і поїхали святкувати заручини. Коли всі гості вже зібралися та зайняли свої місця, наречений підійшов до ведучого, взяв у нього мікрофон і почав говорити. Спершу він висловив слова вдячності всім, хто прийшов на їхнє весілля. 

Далі він подякував родичам дружини, які вклали неабиякі кошти в організацію весілля. Також не забув сказати спасибі гостям за їхні подарунки. Потім він повідомив, що має особистий дарунок для кожнісінького гостя. Цей подарунок стояв під тарілкою запрошених. Наречений попросив усіх поглянути на ці подарунки. Як виявилося, це були конверти з фотографією. На цій світлині були зображені наречена і дружба, які займалися коханням.  Чоловік відверто розповів, що давно здогадувався про зраду майбутньої жінки. Але для переконливості найняв приватного детектива. Детективу знадобилося лише декілька днів аби підтвердити підозри нареченого. 

Після цього наречений показав непристойний знак нареченій і дружбі та пішов геть з власного весілля.  

Згодом він подав заяву на розлучення. 

Такий випадок – це рідкість. Навіть, якщо таке трапляється, то весілля скасовується. Чому цей чоловік вчинив по-іншому? На його думка – помста – це страва, яку подають холодною.  Яку ж треба мати силу волі, щоб витримати всі підготування до весілля, самі заручини, а потім спокійно влаштувати ось такий чудовий “сюрприз” нареченій. Витратили на весілля шалену суму – сорок тисяч доларів, добре, що це все оплачували батьки нареченої. Наречений придумав хитромудрий план: розсекретив та опозорив перед усіма гостями та родичами молоду з дружбою.

 

Чи правильно він вчинив? Гадаєте, це дуже жорстоко і несправедливо по відношенню до своєї нареченої?

Оцініть статтю
To-Day
Чоловік жорстоко провчив свою зрадливу наречену