Бабусі біля під’їзду почали обзивати та виганяти дітей з лавочки

Трапилося мені стати свідком однієї неприємної і безглуздої ситуації. В нашому будинку живе дівчинка, яку звати Таня. Виповнилося їй 15 років. Нещодавно вона зі своїми друзями сиділа біля під’їзду на лавочці. Вони щось дивилися в телефоні та тихенько сміялися. Діти не кричали та не матюкалися. Це я можу з упевненістю сказати, бо якраз поверталася з магазину.  

І раптом з під’їзду вийшли дві жіночки похилого віку, які частенько сиділи на цій лавці і почали проганяти дітей геть з цього місця. 

Біля їхнього під’їзду стояла не одна лавочка, сусідня була вільна і бабусі могли спокійно сісти на неї. Але ж ні. Вони почали кричати та виганяти підлітків. Знаєте, навіть слів не добирали. Одна з них взяла палку в руки і почала бити самокат однієї з дівчат. А потім піднявся крик на всю округу: бачте, яка молодь тепер, невиховані, батьки їм зовсім часу не приділяють,  шо в них немає поваги до старшого покоління. Жіночки вимагали аби діти поступилися їм місцем і пішли геть.

Таня ж показала рукою на вільну лавку і сказала, що вони можуть сісти туди. А далі понеслося. Бабусі геть глузд втратили. Почали кричати, як не в собі. На ці прокльони з під’їзду вибігла мама Тані – Віра. Старенькі з зразу до неї з вимогами та претензіями: нехай вона навчить свою доньку порядку і почне виховувати її, поки не стало пізно.

Віра відповіла, шо сама знає, як виховувати своїх дітей і їй не треба чиїсь поради. У жіночок щелепа відвисла. Вони почали говорити, що тепер ясно, в кого Таня така не вихована вдалася і немає поваги до старших. І тут посипалися такі образи, що я не змогла залишитися осторонь. Я підійшла до Тані та її друзів та запропонувала їм пересісти на лавочку біля мого під’їзду. Була в мене надія, що бабусі втихомиряться. Та марно. Навіть, коли дітвора пересіла на іншу лавку і почали далі гратися, а Віра повернулася додому, то ці старенькі і далі гучно обговорювали дітей. Благо, що діти кмітливі і не стали огризатися до них. 

Мені дивна така поведінка двох бабусь. Діти нікому не заважали. Вони чемно бавилися, не кричали, не трощили все підряд, не вживали поганих слів. Вони спокійно та мирно спілкувалися між собою. Мені не зрозуміло: навіщо влаштовувати істерику, ображати дітей та їхніх батьків?  

Чи цим жіночкам не вистачає спілкування і тому вони в такий дивний і противний спосіб компенсують брак спілкування? Ну, я б ще зрозуміла це, якби діти хуліганили, але вони ж нікому не заважали, тихенько щось переглядали на телефоні. Скоріш за все, в цих бабусь просто кепський характер і тому вони себе так повели: не змогли змовчати та залишити дітей в спокої, а натомість несправедливо на них накричали. 

Оцініть статтю
To-Day
Бабусі біля під’їзду почали обзивати та виганяти дітей з лавочки