Закохані вирішили “тимчасово” пожити з батьками

Нещодавно моя давня подруга почала скаржитися мені на доньку. Вона познайомилася з хлопцем і прийняли рішення жити разом. Свого житла у них не було, тому вони переїхали жити до батьків. Але була одна умова – вони почнуть складати гроші на покупку власної квартири. 

Хлопець з дівчиною прийшли на все готове, при цьому обоє працювали та складали гроші. Ясне діло, батьки були раді, що закохані майже завжди бувають вдома і не тратять гроші навіть на покупку їжі. І тому у них була надія, що зовсім скоро донька повідомить про те, що вони куплять квартиру, нехай навіть невелику, з однією кімнатою. 

На жаль, батьки не могли докласти грошей на покупку квартири, але при цьому діти жили у них, як в Христа за позухою. Нещодавно, десь місяць тому, донька приїхала до будинку на дорогій машині. Батьки були шоковані та дівчина заявила, що давно мріяла про це авто.

У матері зразу назріло питання про те, що вони ж збиралися купити квартиру. На це вона відповідає, що тепер знову почнуть відкладати на нерухомість та деякий час знову доведеться жити з ними. Голова сімейства відповів, що він не проти, але за умови, що вони будуть жити за свій рахунок. Ці слова настільки обурило доньку, що вони вирішили орендувати житло. Моя подруга почала сперечатися з чоловіком, хоча десь всередині розуміла, що він говорить правду.

На даний момент в будинку напружена ситуація. Діти не говорять з батьки та й їсти стараються окремо. Моя подруга сильно переживає через те, що стосунки з донькою можуть не покращитися.

Оцініть статтю
To-Day
Закохані вирішили “тимчасово” пожити з батьками