Я одружився з жінкою, яка має дитину, заробляючи при цьому одні копійки

Я одружився з жінкою, яка має дитину. Дохід в мене невеликий, отримую копійки. Вона намагається мене виховувати, так кумендо за цим спостерігати. 

“Погуляй з донькою”, “Допоможи їй з уроками”, “Підігрій їй їсти”- постійно капає на мізки моя дружина. А я у відповідь запитую: “А де її біологічний тато? Чому він не приділяє їй ні хвилинки часу?”  

Я будь-коли готовий відвезти доньку до її рідного батька. Я вже не витримую постійні докори та повчання.

Дівчинці виповнилося 9 років. Вона досить кмітлива та свідома. Починає повторювати за матір’ю. Постійно задає мені дивні запитання та просить пограти з нею в ігри.

Але я їй постійно відмовляю. Зрозумілими слова пояснюю, що ці прохання не до мене. Погрожував, якщо так і далі буде, то поїде в інтернат. Звісно, ця розмова залишилися лише між нами. А то б її матір такий скандал влаштувала. 

Ми живемо в час великих можливостей та перспектив. Чому я повинен витрачати свій час, який на вагу золоту, на чужу дитину? 

Думаєте на цьому все закінчилося? Та яке, на мене посипались звинувачення, бачте, я нічого не заробляю та й користі з мене ніякої.

Вибачте, але я отримую 10 тисяч гривень. 7 тисяч я витрачаю на себе, а 3 віддаю дружині. Я ж людина, в мене є свої потреби і витрати. 

Це не моя дитина – це дитина моєї дружини. Нехай йде з претензіями до свого колишнього, а не до мене. Він кинув її одну з дитиною, а я жив спокійним холостяцьким життям.

Чи повинен я гарувати на роботі, робити те, що не в моїх силах для дитини, яка мені не рідна? Маю для вас пораду, друзі, – обов’язково на початку стосунків розставте особисті кордони, а особливо, якщо будете одружуватися з розведеною жінкою та й ще з дитиною. 

Бо інакше на сядуть вам на шию ще й ноги звісять.

Нарешті після довгих пояснень, ми з дружиною знайшли компроміс. Вона навчилася приймати мене таким, як я є. Зараз я оточений турботою та любов’ю. Не знаю, що було б, якби я вчинив по-іншому. Певно, сидів б під каблуком дружини.

Оцініть статтю
To-Day
Я одружився з жінкою, яка має дитину, заробляючи при цьому одні копійки