Що робити, коли родичі нагліють

Поділюся з вами своєю життєвою історією. Я дівчина і мене батьки вибрали мені незвичне ім’я  – Лукія. Нещодавно, у нас з’явилися сімейні проблеми. З сусіднього селища до нас приїхали в гості тітка з донькою.Це моя кузина, правда, я навіть не знаю, як мені себе з нею поводити.  

Родичі приїхали до нас погостювати, але ще досі не їдуть. Вони переїхали жити до нас з бабусею, а свій будиночок продали. Вони висмоктують з нас останні сили. Тітці накривай стіл щогодиги. При цьому вона постійно пліткує про інших людей. Хоча сам в житті не змогла нічого добитися. 

А її дочка – це окрема історія. Справжня катастрофа. Вона викликає в мене лише негативні емоції. Кузина зовсім не задумується над майбутнім. Їй не цікава кар’єра, одруження, якась стабільність та місце в суспільстві. Виховали її жахливо, ніяких правил та рамок. Кожного разу, коли до нас приходять гості, вона поводиться досить культурно та порядно. Проте, як тільки вони переступлять поріг квартири, як починаються обговорення та плітки

Одного разу через це в нас виникла серйозна сварка.  Бабуся вчасно почула наші крики і прийшла нас втихомирити. Одначе, після цього скандалу, моя двоюрідна сестра, вирішила подзвонити до всіх родичів і розказати все, перегинаючи палку. Вона повідомила усім нашим знайомим, що я погана і лише заважаю їй жити. 

З того часу, ми з кузиною зовсім не спілкуємося. Вона лише вміє проявляти негативні емоції. У мене настільки виснажений емоційний стан, що я зовсім не хочу жити в своєму домі. В мене немає ніякого бажання щодня повертатися в ті пекельні умови. Щоденно я змушую себе переступити поріг бабусиної квартири. Бабуся ж закликає бути мене терпеливою і спокійно реагувати на речі. Найбільше мене дратує те, шо вона постійно про всіх пліткує. Більше того, тепер всі наші родичі навчилися усіх обговорювати. 

Мені потрібна Ваша порада. Я зараз перебуваю у підвішеному стані і не знаю, як поводитися. Буду вдячна за пораду. Не будьте байдужими! 

Оцініть статтю
To-Day
Що робити, коли родичі нагліють