Моя племінниця сильно плакала вночі, в неї різалися зубки, а сусіди викликали поліцію

Дивна історія трапилася днями. Телефонує до мене моя сестра, плаче в трубку і просить приїхати допомогти. Добре, що в мене вихідний був. Тому я зголосилася приїхати. А як глянула я на свою сестру, то жахнулася: змарніла, волосся жирне, синяки під очима. Та вона ледь на ногах трималася. 

— Марто, що сталося? В тебе вигляд такий хворобливий! Мерці краще виглядають. Що донечка тебе замучила?

— Краще не питай. У Алінки зубки починаються різатися. Днями і ночами плаче. Вчора цілісінький день плакала. Надіялася, що хоч вночі посплю, відпочину. Та яке! Вона і вночі не могла заспокоїтися. Що  я тільки не робила: і ясна обезболюючим гелем мазала і резинові іграшки гризти давала. Все марно, нічого не допомагало. І колисала, музику включала.

А вона далі плаче. І тут, раптом, посеред ночі, до нас поліція приїжджає. Сусіди викликали, бо їм немовля спати не заважає. Я намагалася пояснити, що я не лупцюю дитинку, в неї зуби ріжуться. Та мене й чути ніхто не хотів. Ще й штраф виписали за те, що не дотримуюся тиші у нічний час. Мені слів бракує аби описати своє обурення! Ну от поясни мені, як я мала змусити дитину перестати плакати? Як? –поскаржилася мені моя сестра.

Звісно, я чудово розумію свою сестра. В мене теж волосся дибом стало від цієї історії. Хіба, це по-людськи? Цікаво, хто з цих сусідів такий розумник? Невже в них дітей нема і вони не знають, що це таке, коли в дитини зуби ріжуться?  

Моя сестра і не здогадується, хто мій викликати поліцію, та й сваритися з сусідами не хоче

Я скоро збираюся виходити заміж. І от задаюся питанням: як будуть поводити себе мої сусіди, коли буде плакати моє немовля? Сподіваюся, що вони виявляться більш людяними і добрими. Ох, дуже на це надіюся.  

Оцініть статтю
To-Day
Моя племінниця сильно плакала вночі, в неї різалися зубки, а сусіди викликали поліцію