Мені потрібно прогодувати трьох дітей, але моя мама відмовила мені в допомозі. І ось, що я придумала.

Сталася зі мною прикра історія: я залишилася одна з трьома дітьми. Мій чоловік загинув, коли наймолодшій й півроку не було. Дах над головою маємо, але де гроші на життя взяти? Все тепер таке дороге.

Спочатку нас допомагав мій старший брат, підтримував, як міг. Я йому безмежно вдячна, проте в нього і своя сім’я є.

Вирішила я повернутися на роботу. Хоч якась копійка в хаті буде. Прикинула, на чому ж ще зекономити можна? Прийшла мені в голову думка, забрати дітей з дитячого садка. От моя мама вийшла на пенсію, багато вільного часу з’явилося.

Але тут я почула від неї категоричне ні. Вона сказала, що не збирається нам виділяти свій час. Почала розказувати, що здоров’я в неї вже не те, і взагалі, вона нас з братом виростила, а тепер ми самі маємо собі раду давати. Мене заціпили ці слова, я образилася. Вона ж прекрасно в якому стані я перебуваю.

Як я її не вмовляла, а в неї на все відмовки. То діти дуже крикливі, і в неї від них голова пухне, а ще тиск і на дачі справ багато. А потім взагалі на дзвінки перестала відповідати. Вона гадає, що я багато вимагаю, але ж я працюю без відпочинку. 

І тут мені на думку спала ідея звернутися до свекрухи. Вона стала сидіти з дітками декілька днів в тиждень. А мама лише один раз в місяць. І то лише на дві-три години. Діти були в захваті від бабусі—мами чоловіка. Так любили проводити з нею час. До моєї ж мами почали ставитися байдуже.

Вона не розуміла, що коїться, чому внуки не тішуся, коли вона приходить. Вирішила я їй все пояснити. Одного разу вона запропонувала прийти до неї в гості, я передала це запрошення дітям, а вони почали капрузвати і відмовляти мене, якраз коли я говорила з мамою по телефону. Вони так кричали в трубку, що моя мама все чула. Говорили, що не хочуть йти до бабусі, бо в неї невесело, краще завітати  в гості до іншої бабусі.

З того часу мама приходить до нас все частіше і старається приділяти внукам більше уваги, бавитися з ними, приносити гостинці.

Зараз я можу дозволити собі записати дітей назад в дитячий садок. Проте, я не спішуся. Тепер мама говорить, що внуки додають барв її старості та й сидіти з ними не напряжно. Видно, визнала свою помилку і хоче загладити провину. 

Оцініть статтю
To-Day
Мені потрібно прогодувати трьох дітей, але моя мама відмовила мені в допомозі. І ось, що я придумала.