Мене терміново викликали в школу через неадекватну поведінку сина

Син пішов в перший клас. Не в просту школу, а престижну гімназію. Якось нам вдалося вибити це місце, хоч бажаючих на це місце було чимало.

Як і всі школи, гімназія було загороджена бетонною огорожею, але центральний вхід був дуже не зручним, особливо, для власників автівок та зупинки маршрутки.  

Батьки повинні були обходити половину території аби добратися до входу в школу. 

Будівельники залишили один недолік, а саме невелику щілину у воротах. Недоделка строителей в виде неширокой щели в заборе была все на руку. Це було на руку батькам і вони частенько пропихали через неї своїх дітей і поспішали на роботу

Але мій Дмитро, був не такий, він не хотів йти один і завжди тягнув мене за руку за собою. Поки ще надворі було тепло, я якось пролізала з ним через цю щілину, чим і викликала сміх у інших батьків та й ще жартувала у відповідь.

Та в один осінній день раптово стало холодніше і я одягнула пальто. Відповідно, пролізти через паркар шансів не було, і Дмитро, зі сльозами на очах пішов в гімназію.

Через деякий час мені подзвонили на роботу і терміново покликали в гімназію у зв’язку з неадекватною поведінкою сина, при цьому не називаючи причини. 

Їхавши в таксі в моїй голові крутилися різні думки. Що мій такого поганого натворити мій Дмитро, щоб директор серйозним тоном викликав мене в школу? 

З’ясувалося, що мій синочок, вкрав молоток у завгоспа, поки той курив під час роботи, підбіг до паркану і почав розбивати плиту, щоб збільшити прохід. 

Охоронець, помітивши на камеру, що безпека всієї гімназії під загрозою, підбіг до тієї щілини, схопив переляканого Дмитра та повів до директора. 

Десь півгодини я просиділа у керівника гімназії. 

Як він тільки не описував мені Дмитрикового майбутнього, чого я тільки не наслухалася: “Сьогодні це молоток, а завтра ще, не дай Боже, гімназію підірвати задумає!”

Довго вибачаюсь він погодився не виганяти сина з гімназії до першого порушення правил. І на цьому дякую! 

Ввечері, порадившись з чоловіком, ми вирішили перевести сина в звичайну школу, якщо із маленького випадку у школі зробили проблему світого масштабу, вважаючи нашого Дмитрика неадекватним. Він ж старався заради мами

Оцініть статтю
To-Day
Мене терміново викликали в школу через неадекватну поведінку сина